Srpen 2006

Z mého starého deníku

29. srpna 2006 v 14:40 Rok 2006
29.8.2006, vypráví: Arčík
21.10.2005
Tak a mám nový domov. Moje nová rodina si pro mě jela hned po tom co Akima pohřbili. Vlastně jsem měl štěstí. Ne že by se mi tam nelíbilo,ale moje panička si na mě v podstatě nedokázala udělat čas. Proto jsem měl velmi splstnatělou srst. Ani jsem nebyl nikdy otrimovaný. Jen osříhaný. Břicho jsem měl dokonce vyholené strojkem! Prostě jsem nebyl westík..

Bree

23. srpna 2006 v 16:43

bree (1032)

Celé jméno: Black Bree Budgerigar
Datum narození: 20.5.2009
Tet. číslo (čip): 3243
Barva: Dark-Sable
Matka: Budgie Choco Silver Breeze
Otec: Jessomine Aussie Merlot (PL)
Sourozenci: Brixie Budgerigar (♀), B.B. Queen Budgerigar (♀), Bruno Doll Budgerigar (♂), Black Diamond Budgerigar (♂)
Zápis v plemenné knize: CMKU/BOC/3243/09
Bonitační kód: 0/0 iimdasbnnna/K2P1
DKK a DLK: 0/0
CEA, TNS, glaukom: Negativní (09/10)
DNA CEA, CL: Normal po rodičích


O Bree


Rodokmen:
Rodina:
maminka Budgie ↑
tatínek Bowie ↑

Znovu nalezený deník

23. srpna 2006 v 15:57 | Arčík
Už dřív jsem se snažil psát si deník do jakéhosi sešitu,ale to mě moc dlouho nebavilo. Nebyl to ani tak deník jako spíš záznamník mých páníčku pro doktory:kdy jsem byl očkovaný atd.
Hledal jsem, čuchal jsem, až jsem ho našel.
Tento zapomenutý deník jsem našel a tak vám sem můžu napsat něco o mě z dřívějška. A také o mých rodičích a rodokmenu.

Na začátek

17. srpna 2006 v 9:33 | Arčík |  Jak to začalo??
Narodil jsem se 28.března roku 2005. Bylo to u Nové Paky,konkrétně u pí.Šimkové ve Vidochově. Tady jsem byl poměrně dlouho-asi půl roku. Myslel jsem si,že si mě nechají. Bylo tam spoustu dalších pejsků,děti,které si se mnou hrály a krásná zahrada.
21.10.2005 večer ale přijeli nějací lidé. Starší pán,paní,mladší paní a malá holka. Všichni moc plakali. Nechápal jsem proč. To jsem se pak všechno dozvěděl.
Byla to moje nová rodina. Odvezli si mě do velkého města,ze kterého jsem byl trochu v šoku. Zvykl jsem si na zahradu a běhání a tady nebyla ani pořádná zelená tráva. Na zemi bylo něco tvrdého a šedivého. Tohle byly moje první dojmy z měho nového domova..
Teď už je však všechno jinak. Pochopil jsem,že teď budu městský pes,který bydlí v Praze. Mám velkou rodinu: Dvě paničky větší a menší,a o patro níž je pán s druhou paničkou,kam chodím jen na návštěvu. V létě jezdíme na chalupu do Bílska u Jíčína. Je to blízko mého prvního domova. A nebo jezdíme do Hostouně u Prahy,kde bydlí druhá babička mé menší paničky. Tam se mi také líbí,protože tam mám spoustu kamarádů-psa Žulíka,kocoura Kubu a plachou kočku Miclu,se kterou jsem se ještě moc nezkamarádil.
Později jsem se také dozvěděl,proč jsem na svou rodinu čekal tak dlouho. Moje rodinak si o prázdninách 2005 pořídila bezpapírového westíka Akima. Ten měl však vrozenou vadu a virózu,proto 21.10.2005 umřel. Když Akima v Bílsku na zahradě pohřbili,jeli hned pro mě.
Je! Teď bych úplně zapomněl,že mám ještě jednoho kamaráda,který se mnou přímo bydlí! Jmenuje se Gus a je to morče. Malá panička mi ho nechce pučit,ale aspoň přez mříže sme se s Gusem tak ňák zkámošili.