Únor 2007

Jak jsi, pane, mohl??

23. února 2007 v 10:50 | Arčík
Pozn.Arčíka: Je to sice trochu dlouhé, ale stojí zato si to přečíst. Pokud můžete, šiřte toto dál např. na svých webových stránkách, nebo v mailu. Převzato z Jitčina blogu.
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
Když jsem byla štěňátko, bavila jsem tě svým skotačením a rozesmívala jsem tě. Nazýval jsi mě svým mazlíčkem a přes všechny rozkousané trepky a roztrhané polštáře jsem se stala tvým nejlepším přítelem. Vždy, když jsem zlobila, zahrozil jsi mi prstem a optal ses mě: ,, Jak jsi mohla ?!" - ale nakonec jsi mi vždy odpustil, povalil jsi mě na záda a poškrabal na bříšku.
(Click na Celý článek, pokud chcete číst dál.)

Šach, Mat !

23. února 2007 v 10:02 | Arčík

Bacha na nás trhače!!

22. února 2007 v 10:00 | Arčík

Jedny z těch posledních..

20. února 2007 v 10:03 | Arčík |  Akim
Tohle je poslední článek do téhle Akimovi rubriky. Akim je mrtvý a tohle byla jen malá vzpomínka na něj. Nic jiného už sem proto nepřibude, a těmito jeho posledními fotkami uzavírám tuto rubriku.
Jsou to fotky z jeho prvního a posledního trimování. Takže to je vše.
↑ V Hostouni krátce po stříhání. ↑
↑ Opět zkouška výstavního postoje :) ↑
↑ Tohle je také povedený. ↑
Jinak Akim zemřel v pátek 21.10.2005 a jako zajímavost je, že byl pátek 21.10.1995 (10let) co zemřel Erix.

Ty nejlepší z nejlepších

19. února 2007 v 10:00 | Arčík |  Akim
Tyhle fotky jsou ty zmiňované nejlepší, ktreré kdy panička udělala. Obvykle jsou nečekané, nijak nearanžované, prostě to jen zmáčkla a bylo to. =) Je na ně také patřičně hrdá. =) Pak si vzpomínám ještě na jednu povdenou fotku, kdy byla panička na Moravě, jeli na lanovce a paničce se povedlo vyfotit špičku borovice. =)) Ale to jsme odbočili.
Fotky s Akimem jsou lepší:
↑ Mezi dveřmi. ↑
↑ Jakože výstavní postoj. :) ↑
↑ Byl velice fotogenický. :) ↑
↓A tyhle tři poslední fota jsou ty absolutně BEST ♥♥ ↓
PS: Vím, že to zní jako hodně velké vychloubání zase tak dobrý ty fota nejsou..ale panička z nich měla opravdu mocka velkou radost..takže tak. =)))

Dog Dancing (neděle, 18.2.)

18. února 2007 v 22:20
Ahojda.
Po rušným včerejšku jsem si myslel, že dneska bude všechno v pořádku, brambory v řádku, jako vždy. =D Ale dopoledně mě panička Líba s pánem naložili do auta a jelo se. Jelo se dlouho, asi hodinu a půl, proto jsem usnul. Po probuzení jsem s radostí zjistil, že jsme v Bílsku na chalupě! =)
Pááni ja měl takovou radost! Vyběhal jsem se do usnutí. =) Bohužel jsme tam nezůstali a odpoledne jsme zase jeli domů, do Prahy. Když jsem uviděl paničky, moc jsem je musel přivítat. Nechápal jsem proč nejely také.
Představte si, že byly zase s Battyho paničkama na psím vystoupení! Dnes byly v Praze na Letné na finále 4.ročníku Dog Dancing- Tanec se psem.
Říkaly, že to bylo opravdu moooc krásné. Soutěžilo několik paniček, nejčastěji s Border Koliema (oh, jak neobvyklé =-P ). Nejmenší tam byla Čivava. =D
Panička opět natáčela a zase: pokud někdo budete mít zájem o zaslání videí, tak se ozvěte na icq (192-571-163) nebo na mail (jana.one@seznam.cz), musíte mít ale přehrávač Quick Time. To bylo něco k zopakování. A fotky? Ty se dnes zdařily o trochu lépe, ale paničce to nějak blbne. Měla nastavený blesk, ale i přesto byly fotky dost tmavé a bez blesku zase rozmazané. Ale pokusila se je upravit v počítači, a některé z nich sem dá.
Jinak na prvním místě se umístila paní s Border Kolií, a naše nejmenší účastnice-Čivava-získala třetí místo a k tomu ocenění za nejsympatičtější tým. :))
↑zahájení↑
↑porotci-jeden z nich byl Atila-mistr s vystoupeními např skvělý Charlie Chaplin, nebo Gladiátor-později dodáme odkaz na tyto videa
↑je začátek-přeci nemůžou být unavení! =D ↑
↑a je zahájeno, musí se vyklidit parket =) ↑
↓myslím, že třetí soutěžící.byl problém s pořadím a nastupovalo se přeházeně. Toto byl Salašnický pastevecký pes, jeden z největších účastníků. =) ↓
↓na 5.místě je Boderka, paničina favoritka, tancovala na Marylin Monroe. Moc krásně. ↓
↓na 4.místě opět Border Kolie. =) ↓
↓ 3.místo obsadila Čivava, nejmenší účasník soutěže. ↓ Zároveň nejsympatičtější tým. ↓
↓na 2.místě paní s Belgickým Ovčákem Maliňákem, který vypadal úplně jako Bubu ze cvičáku. =)) ↓
↑ ,,Bubu" není vidět hlava mno.. :-! ↑
↓ A na prvním mítě se umístila Border Kolie a Alena Smolíková (tím jménem si nejsem jistý možna kecám..:-!) ↓
↓ A na závěr ↓
PS: fotky opět nejsou nic moc, jen z vyhlášení, ale panička vystoupení hlavně natáčela. Pokud tedy někdo máte zájem, tak více informací v článku. Fotky tedy nic moc, ale lepší než z agilit, ne? :))

Závody v agilitách (sobota-17.2.)

17. února 2007 v 22:14
Ahojte páníci, Haf pejscí!
Dneska ráno jsem se probudil, a začlo se dít něco zvláštního! Paničky se oblíkaly, a připravovaly úplně jakoby někam šly ale beze mě! :-O Což mě dostalo do velkého stresu a chtěl jsem tomu zabránit stálým nechápavým koukáním, pletl jsem se pod nohy a podobně. Potom mě opravdu nechaly doma a odešly!!
Já jsem tedy každý den dopoledne doma sám, ale ne když jsou doma obě moje paničky. To ne. Ale později přišel pán a šel se mnou na procházku. Což mi bylo také velice podivné, protože pán se mnou tedy moc často ven nechodí. Ale ŠLO SE VEN! Takže mi bylo jedno kdo mě doprovází. =))

Akim prázdniny-Bílsko

16. února 2007 v 12:08 | Arčík |  Akim
Tahle je rubrika je stále otevřená. Panička zapomněla, že chce rubriku o Akimovi už uzavřít, a je načase, protože čas běží a za chvíli by byly Akimovi dva roky..
Takže ještě jsme sem nedali ty fotečky z prázdnin (r. 2005 fíha to je dávno..) v Bílsku. Takže tady jsou:
:,,Asi nikdy nevyrostu.." ↑
Tolik dárečků nám tenkrát poslal poštou Aries. ↑
↑Každý si u téhle fotky myslí, že je zakopanej v zemi. =D Ale sedí pouze pod schodem na kterým je umělá tráva. =)
↑ důkaz. =))
S myšákem Gusem. ↑
Tak to je konec výběru fotek z Bílska. Ještě přibudou ty nejlepší fota, který s Akimem paička udělala a potom závěr této rubriky.

Nakreslený pejsek na ruce

15. února 2007 v 15:37 | Arčík
Tak tohle je velice povedené. =))

Sv. Valentýn

14. února 2007 v 16:41 | Arčík
Ahojky všem zamilovaným psíkům. =)) Jj dnes je svatého Valentýna, proto jsem paničku přeštěkal,aby mi přidala nějaké přání. Panička ale nemá moc času, proto zalovila ve starších dokumentech. Našli jsme jeden blend, který vyráběla asi před 14 dněma. A je to docela i k tématu. =) Kočky a psi se přeci taky mají rádi-aspoň na sv. Valentýna. :))

Vemte si příklad

14. února 2007 v 10:00
Řekněme si to upřímně..kolik z nás tohle ↓ dokaže, hm?

Účinek koupání

12. února 2007 v 10:01 | Arčík
Ještě si myslíte že je koupání účinné?

První zápis-sobota, 10.2.07

10. února 2007 v 22:48
Takže ahojky. =) Dnes je sobota, taková ta obyčejná nudná sobota. Ráno jsem se probudil a šli jsme na procházku. Dopoledne bych rád prospal, ale paničky zase zradily. Rychle mě čaply, a otrimovaly :'(. Ano, bylo to hrozné jako vždycky. Ale naštěstí jsem to přežil..
V poledne se probudila i poslední panička, můj webmaster. =D A vynahradila mi to dloouhou procházkou. Byli jsme okolo třech bloků od našeho domu, okolo pivovaru, a nakonec jsme šli za Light House, kde je u Vltavy parčík, kam chodím moc rád. Vždycky je tam nějaký můj kamarád a hlavně mě tam panička pouští navolno. Vyřádím se tam s kamarády, ale i sám.
Dnes jsem tam potkal novou kamarádku, krisaříka jménem Pepina. :) Běhali jsme tam na trávě jako utržení ze řetězu. Samozřejmě jsem nezapomněl ani na svůj rituál vyválet se v písku na hřisti pro beach volleyball. Tento rituál je určený hlavně pro westíky (stejně jako hrabání hlíny u stromů) a provádím ho pokaždé, když sem přijdeme. Panička vždy říká: ,,Ještě že je ten písek bílej!" =D
Jinak co se chystá na blog: s paničkou chystáme novou rubriku Westíci obecně, kam se budou psát články typu jak správně otrimovat westíky, jaké se dělají chyby a další. Tak se těšte. ;)

O co tady půjde :)

10. února 2007 v 15:56
Rubriky mám rodělené podle období-Vánoce 2006, Prázdniny 2006,.. Tam píšu zážitky, které se mi staly apod. Ale jaké je teď období? Zima 2007? Jo, to mě taky napadlo, ale když se podíváte z okna, připadá vám že je zima? Mě rozhodně ne. :) Za chvíli bych musel přidat rubriku Jaro 2007 a pak by z toho byl sloupec rubrik ve kterých by ani nebylo mnoho článků a za chvíli bychom se z hledání v tolika rubrikách zbláznili..
Proto jsem to vyřešil tak,že udělám takovou ,,celoroční" rubriku, kam budu psát v období, která se nedají zařadit jinam. V tom se dá vyznat, nee? ;) ♥

Domácí žvýkání

4. února 2007 v 12:13 | Arčík
To je takové to domácí žvýkání..
Však víme...
Domů...
Do auta nebo na pracoviště...