Březen 2007

Jak mě mučily, aneb trimování (středa-28.3.)

30. března 2007 v 20:58 | Arčík
Tohle jsou fotky z mých narozenin, kdy jsem zažíval utrpení a potupu na trimovacím stole..:
↑pohyb-ulehčit jim to?? NIKDY!
↑čumáček dole..achjo já jsem chudák...
↑nic nechci vidět..
↑začínám toho mít právě dost!!
Mno prostě to bylo strašné...westíci mi rozumí..
A výsledek?? :
Borec Arčík, to jsem já.

28.3.2007-středa=Můj narozeninový den! :)

29. března 2007 v 18:12 Rok 2007
28.3.2007, vypráví: Arčík

Můj narozeninový den začínal jako každý jiný. Ráno jsem se vzbudil, šel jsem dolů k paničce a na procházku. Pak jsem ale dostal svůj první dárek-chrochtající prase. :)
Tomuhle prasátku když zkousnete (panička ho teda mačká, ale zubama je to zábavnější..je hloupá..) bříško, tak zachrochtá. Mě se tak líbí, nikdy se ho nemůžu nabažit.
Od pani Hamtilové od velké paničky z práce jsem dostal růžovou pískací kostičku. Ta se mi také moc moc líbí-včera jsem s ni pískal celý večer. :)
To ale neni to hlavní co jsem chtěl napsat. To byste nevěřili, jaký dokážou být paničky zákeřný!! Mám narozeniny, mám radost, svítí sluníčko, s paničkou jsem dlouho venku v parku a jakmile přijdu domů, tak mě ty dvě popadnou a dají na stůl a vytáhnou trimovací nůž, nůžky a další tyhle strašlivé špičaté nástroje. No byl jsem v šoku!

Mám narozeniny!!! :)

28. března 2007 v 5:42 | Arčík+panička :)
Dnes mám své už DRUHÉ narozeninkyy!!!Smajlík
Jsem už to starý pes, co?? :) Myslím že jsem přešel z fáze puberťáka do fáze dospělého, moudrého psa. Ale nééé někdy je fajn být zase štěňátko. :))*54*
Ústy paničky: Milý Arčíku přejeme Ti všechno NEJ k tvým druhým narozeninám, a všichni Tě mocka milujem. :)) *76*

Moje cena :)

27. března 2007 v 16:55 | Arčík
Takže soutěž o nejhezčí fotku pejska na Jitčině blogu skončila a já jsem se umístil na druhém místě. :)
Moc moc moc děkuji všem, kteří mi dali svůj hlas. :)) Loučím se- Arčuša :)

Sen nás všech

25. března 2007 v 19:28 | Arčík

Mám titul :))

19. března 2007 v 15:35 | Arčík
...Pejska týdne. :-P Mno. Vyhrál jsem na Davidových stránkách soutěž o pejska týdne od 18.3. do 25.3.2007
Děkuji všem za hlásek. :))

Výlet do ZOO

17. března 2007 v 12:09 Rok 2007
17.3.2007, vypráví: Arčík, fotoalbum: Výlet do ZOO

Žiju si v klidu a pohodě, v neděli jsem byl dokonce v Zoo!!
Pánečku, to bylo! Moc se mi tam líbilo, bylo krásně, svítilo sluníčko a bylo tam moc pejsků. Viděl jsem různá nová zvířátka, jen tygra jsem se bál. :-! A do pavilonů nám je vstup zakázán. Mrzelo mě to, protože jsem neviděl gorily. Ale panička mi je vyfotila a já se potom podíval. Nesmělo se tam fotit s bleskem, proto se ji zase nějaké fotografie rozmazaly. Ale pár se jich povedlo.
Když jsme pak přišli domů, já jsem nebyl vůbec unavený a ještě jsem lítal po bytě, na balkon a zase dovnitř jak splašený..Ale pak jsem stejně ztuhnul únavou a spal jsem jako neviňátko celou noc. :))

Ne moc dobrá aktualita.. :(

11. března 2007 v 17:27 | Arčík
Tak se panička doslechla, že jsou problémy i s designem.. Prý se každému ukazuje trochu jinak. Někdo tam nemá nápis, nekomu přesahuje menu,...
Je nám to moc líto, protože u nás vypadá design docela dobře, a podle toho je i dělaný..
Přesně takhle vypadá můj deník u nás, a přesně takle také MÁ vypadat. Kdyžtak nám písněte, kdo ho na svém počíteči vidí také takle, pokud nás chcete obveselit.. :))
(PS.musíte mít zavřený postraní sloupek hledání, či oblíbené stránky..)

Bannery-důležitá informace+návod

11. března 2007 v 16:51 | Arčík
Dole v článku aktualizace! ↓
Jelikož blog.cz nespolupracuje s estrankama, ani s blueboardem vznikají jisté problémy.
V návštěvní knize se mnohým z vás místo paciček objevovala hláška od blog.cz, že došlo k porušení systému používání blog.cz. To samé to hlásilo, když si někdo chtěl dát na web na estrankach náš banner.
Proto si panička řekla, že když blog.cz nespolupracuje např. s tím blueboardem, ale estranky ano, tak si udělala-vlastně mě udělala-ještě jednu stránku na estranky.cz. Bude to ale stránka jen pro bannery a ikonky. Obrázek se uloží tam, a neměl by být problém-blueboard bude mít podklad z estranek a vy, co máte estranky, budete mít banner z mého estrankového deníku. :) Žádné porušování podmínek. :)
Těžko říct, jestli jste pochopili co se vám tady složitě pokouším vyštěkat, ale jednoduše řečeno: kdo má web na estránkách, použijte banner z mých vlastních estránek, vy co na blogu tak normálně zkopírujte banner/ikonku tady z blogu.
Více informací je na stránkách: etranky.cz westíka Arčíka
Aktuálně (9.8.2007): Bannery a ikonky si již ukládám na jiném serveru, než je blog.cz, nebo estranky.cz. Proto jsou již estrankové webovky k ničemu, tudíž je mažu. Místo tohoto článku, bych navrhovala spíše návod, který bude platit:
Můžete si buďto zkopírovat již zakódovanou ikonku/banner, který bude v článku (pravým, kopírovat, vložit do textu) a nebo si zkopírujte kód pod obrázkem, a vložte do html editoru. Pro nejasnosti klidně napište na icq, nebo mail. Viz rubrika Kontakt.

Noční PC (pátek, 9.3.)

10. března 2007 v 0:10
Ahojky.
Panička sedí zase do noci u počítače.. Nojo. Je pátek. To je její večer. Tentokrát se ale nudila, tak kreslila a co nakreslila vám nepovim. :-P
Ale nebojte-dozvíte se to. :) Připravuje se totiž dlouhodobě dlouhý článek o agilitách a o westíkách a jejich úpravě apod. Ne ale tak jak se to můžete dočíst všude možně. Moje panička není kopírák a hlavně nechápu proč by to měla dělat, když jsem tady já! Někteří už ví na co tím narážím, nebo jak bude článek vypadat, ale už mlčim. :X Nechte se napínat. :-P
Jinak také jsem vymyslel několik zajímavých článků, které jsem zapomněl a následně si na ně zase vzpomněl, ale nevím kam bych je zařadil. Do jaké rubriky je dát..? Proto jsem je vypustil z hlavy a nevěděl jsem. Napadá mě zřídit rubriku jako je Akim, tak Arčík, ale zase nevím, jestli bych tam nedával málo článků. Fotky nelze zařaditelné už svojí rubriku mají, a deník je tato stránka sama o sobě. :) Ale to ještě promyslím. :-P
Jinak tento týden se nám tady v Praze docela vydařil. Bylo teplo, panička se mnou chodila na procházky do parku k Vltavě a svítilo sluníčko. Vypadalo to na krásný začátek jara.
Pak se to tedy včera trochu pokazilo, dneska také nic moc, ale což už... :) Když tak přemýšlím o těch procházkách.. Vždycky sem na ně strašlivě natěšený. Paničce to vždycky ale strašně dlouho trvá než se obleče, obuje, přitom já také chodím bez botiček. A než vyjdeme ven jdeme do takové velice malé ,,místnosti", kde se chvíli stojí a pak jsme venku. Když jdeme domu, zase se tam chvíli stojí a pak je doma. Já tomu teda vůbec nerozumím, ale už jsem si zvykl. Paničky tomu říkají zvláštně. Teď nevím jak to bylo...vá..vé..vý..výtah! Ano, výtah tomu říkají. Nevím, no. Ale já se tak těším, že v tom výtahu vždycky zpívám westíkovskou písničku.
Paničky to nemají rády, zvlášť když se de na procházku večer, nebo brzy ráno. Můj zpěv se totiž z výtahu line po celém baráku. :) A já jim na to vždycky ještě naschvál štěknu velmi vysokým tónem.. :-P
Tenhle článek je v podstatě o ničem. Panička prostě nemohla spát. :D Což se teď změnilo a ona tu usíná. Tak já jí odtáhnu v zubech do postele, zaštěkám jí svojí úspěšnou ukolébavku, protože sluníčko už dááávno zašlo. :) Brou noc.

3D Terrinka (malba na stěně)

6. března 2007 v 10:01 | Arčík
Vidíte tam toho pejska?? To je moje spolužačka Terrinka. :))

Westie info

4. března 2007 v 13:32 | Arčík
Tady na té stránečce se dozvíte snad úplně všechno o westících. Výstavy, trimování, chovné stanice, historii,.. Určitě najdete to, co hledáte, nebo co jste o nás ještě nevěděli. :))


Westík Růža

4. března 2007 v 13:16 | Arčík
Tedy westička. :) Je to moc krásná westičí slečna z Prahy. Škoda, že její panička jí web už moc neaktualizuje, ale to co tam dosud je, stojí za přečtení. :) Odkaz najdete tady ↓

Růženka


Kdo to byl?

3. března 2007 v 18:55 | Panička |  Akim
Hned na vrch této uzavřené rubriky chci dát menší info o tom, kdo to vlastně Akim byl. Je to tady nahoře, pro přehlednost.

Akim byl westík bez PP, můj první pes. Psa jsem si ve svých 13ti letech vyloženě vybrečela a když se mi to podařilo, našla jsem blízko Prahy paní, která měla jednoho westíka bez PP doma. Hned jsem s ní byla v kontaktu a hned byl náš.
Tenkrát jsem nevěděla ještě nic o chovatelství psů, nic o kynologii a vůbec nic z pejskařiny..a i tohle byla škola života a nikdy už neudělam tu chybu, že bych si vzala psa, o jehož rodičích nic nevím atd.
Akim totiž ve věku půl roku zemřel na vrozenou vadu (nejspíš). Dostal obyčejnou virózu, která se během týdne převrhla v horor. Během jednoho týdne se můj sen rozplynul, a Akim tuto nemoc nepřežil. Měl plné břicho jater, nikdo neví proč, pitvat jsme ho nenechali.
Nikdy jsem nedávala nic za vinu paní chovatelce, dodneška jsme v kontaktu a čas od času se navštěvujeme. Ale věřte, že je dobré vědět, jací jsou rodiče a hlavně jestli jsou zdraví. Pravda, ani průkaz původu to kolikrát nezajišťuje, stát se může cokoliv, ale jsou to procenta jistoty navíc.

Arčíka miluju, Bree stejně tak, ale ten můj ,,První Pes" bude vždycky Akim.

Westík Beník

3. března 2007 v 10:15 | Arčík
Beník je westík z Moravy. Asi se s ním nikdy nesetkám, ale kdo ví. ;) Jinak má také moooc krásné stránečky, kde se o něm můžete dozvědět více. :))

A jelikož se za ta léta Beníkova smečka rozrostla o kříženku Aimee, borderáka Aika a borderku Nell, musím přidat odkaz na stránky jeho celé tlupy.

Beníkova tlupa


A tady je ještě banner na dosavadní osobní stránky Beníka.
Stránky westíka Benyho

Odkazy

3. března 2007 v 10:00
banner (70)
Pro vložení našeho odkazu použijte tento kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src=" http://nd03.jxs.cz/834/739/1279bc61ff_56774956_o2.jpg" border=0></A>
  
Nasetlupa.cz

CHS Budgerigar

Artuš od Betlémské pastviny

Ashanti Sluneční listosvit

Niky a Ebí

Eva a Meggy


    Jarní prázdniny

2. března 2007 v 22:46 Rok 2007
19.-23.2. 2007, vypráví: Arčík, fotoalbum: Jarní prázdniny 2007

Od pondělí měla panička jarní prázdniny. Jeli jsme do Hostouně, za Žulíkem, Kubou a Inkou. Co vám budu povídat.. Tam jedu vždycky rád. :) Zezačátku jsem (jako vždy) ještě trochu zlobil Žulíka, ale brzy jsem si zase zvykl. Jen ke Kubovi mě nechtěli moc pouštět, protože se paničky bojí, aby mě nesekl drápkem do oka. A taky že jo! Najednou si panička všimla, že mi teče z oka a dávala to za vinu jedině Kubovi, nebo nějaké větvičce. :)
V úterý panička dostala absťák, když si vzpomněla, že jsou dnes agility a ona by chyběla. Proto si sjednala odvoz a jeli jsme z Hostouně do Prahy do Troje, abychom ukojili svou týdení, agiliťáckou abstinenci.

Aktualitka :)

2. března 2007 v 17:35 | Arčík
Ahojky!
Nojo, dlouho jsem nenapsal a to jsem slíbil, že řeknu paničce aby mi sem hodila ten článek o prázdninách v Hostouni. Ale měla strašně moc učení a proto to nestihla. Ale dneska už to opravdu udělá. Čestný psíčský! :)
A teď z jiného soudku: Jsem přihlášený na Jitčině blogu do soutěže o nejhezčí fotku pejska, tak pokud se vám líbím, dejte mi hlas. :)
A ještě něco: Na tom samém blogu soutěží i moje panička o nejpovedenější fotku. Tentokrát se jedná o Ibišek, který fotila na dovolené v Řecku. Snažila se zachytit detail. :-P
Tak to je vše. Někdy navečer sem panička dá ty fotky a zápis do deníku. :)) HAFIKY! :-P