Červenec 2007

LVT Litoměřice

28. července 2007 v 21:49 Rok 2007
vypráví: Arčík, fotoalbum: LVT Litoměřice 2007

Tak jsem se vrátil domů, po dlouhém cestování. To bylo pořád něco. Než jsme odjeli směr Litoměřice, jeli jsme o víkendu za Battikem do Družce, abychom se domluvili, jaké hračky, kosti, obojky, vodítka si vezmeme sebou, abychom na nic důležitého nezapomněli. Paničky se musely dohodnout na cestě. Moje panička odmítla jet sama, a když už, tak po dálnici-ale neměla dálniční známku. Nakonec jsme se dohodli, že pojedou naše paničky za Battikovýma, protože znaly cestu mimo dálnici. Prostě a jednoduše: příprav bylo hodně, byly velké, dlouhé a složité.
↑ Tašku už jsem si vybral :) ↑
Nakonec jsme dojeli dobře, jen bylo po cestě příšerné horko.
Jakmile jsme dojeli, šli jsme se zapsat. Jsme samozřejmě v agility týmu, u cvičitelky Evy, v pokročilých. Cvičili jsme dvakrát denně, ráno a večer, kdy nebylo takové horko. Třetí den jsme byli celkově vyčerpáni. To víte-vždycky jsme chodili na agi jednou za týden, na hodinu, a teď to bylo každý den dvakrát. Ještě to horko zezačátku (také jsme zažili asi třikrát příšerný vítr, že nám málem uletěl stan, a bouřku), super pejsci, a že jich bylo hodně! :) Mám takových kamarádů, že už se opravdu nemůžu dočkat příštího roku. Hned první den jsem však měl odstrašující zážitek:

Prázdniny na Kozáku

14. července 2007 v 22:54 | Arčík
Na Kozáku byla panička sice jen od pondělí do pátku, ale moc se jí tam s kámoškou Sísou líbilo.frog
Byl to sice, po vile 202, ohromný rozdíl-žádná umývárna, suchej záchod,.. ghost Ale síla lesu byla okouzlující. :)
Bydlely v chatkách, resp. v jedné z nich, které byly krásně udělané a vypadalo to tam moc moc hezky.

Prázdniny v Černé Hoře

13. července 2007 v 23:46
Takže Ahojky. star
Právě jsem se vrátila z Kozáku, kde jsem strávila pět dní s kámoškou. Ale stále tady chybějí fotky z Budvy, kde jsem strávila předchozí týden. Takže ty mám pro vás připravené teď, Kozák předpřipravím na zítra. Ale teď už Arčík, který je zpátky z Bílska a moc krásně mě přivítal, zlatíčko. ↓
Takže ahojky jsem zpět a přináším vám paniččiny fotky z Budvy. Fotky jsem rozdělil do několika skupinek, ke kterým vám něco řeknu. (Panička vyprávěla.)
Welcome:
↑ Na letišti, v hlavním městě Podgorica. ↑

Crna Gora-Prague (1.7.-9.7.)

9. července 2007 v 2:28
Jéé ahojky.
Tak se zase ozývám lidskými ústy. Teď jsme se vrátili z letiště, u moře bylo moc moc krásně. Jako jediní však jsme byli spokojení.
To je moc moc na dlouho, ale prostě nás omylem ubytovali do nové části hotelu, která byla pěti hvězdičková. Pááni, to jste neviděli. Bylo to moc moc moc krásný, mezonetový pokoj, s výhledem na moře, žádný příplatky, paráda. To byla prostě naše vila 202. :) Máme spoustu foteček, který se netýkají pejsků a Arčíka vůbec, ale některý výběr vám sem hodím zítra dopoledne, snad to stihnu, páč potom zase odjíždim pryč. Vím, slibovala jsem spoustu článků, ale nepřijdete o ně, všechno mám napsaný a jak bude chvíle, hned je napísám. Teď si musím dát kýbl kafe, zkouknout novinky, přebalit kufr, vykoupat se,... atd. atd. Vzhledem k tomu, že na to mám jen několik hodin, tak nemám moc času. Arčík je na chalupě, přijede zítra na otočku potom zase zpátky a pak na tábooooooor. Jejda těšíme se moc moc moc, ale chybí nám teploučko... Snad se to zlepší. Ještě musím zítra koupit nový Psí sporty, nezapomeňte na ně..
Tak pa a dobrou noc (jak pro koho.. )

Konec školního roku

4. července 2007 v 6:02
Ahoj.
Ještě jsem vám neříkal, jak jsme zakončili s Terrinkou náš školní rok v agility. smile.gif
Ani jsme nedostali písemné vysvědčení.. Ale shrnutí roku bylo hezké-prostě jsme udělali pokrok. Angel už byl na prázdninách a Calvin také nepřišel, takže jsme tam byli jen my dva s Terrinkou. Tradičně si paničky s Blankou a Evou daly kafe, a potom jsme cvičili. Panička si (konečně) nezapomněla foťák, tak máme i nějaké fotky. Potom mě ale štípla včela, tak jsem byl moc moc nemocný, a panička cvičila s Bubu.smile.gif Eva jí ji půjčila, jestli si to chce s ní zkusit. Moc jim to šlo, Bubu je přeci jen už profík. :) Ale paničku jí nedám. Sice už jsem si pak moc nenaběhal, ale až se uzdravím tak to bude dobré a na táboře jim ukážeme. :) Ještě ve spojení s Battym.

Začínáme prázdninovat. :)

1. července 2007 v 10:06
Dobrý den. :)
Tentokrát opět píšu já, panička, páč Arčík už je s Líbou a s pánem v Bílsku. My se pomalu připravujeme na odlet do Černé Hory. V osm už budeme nad vašimi hlavami. Můžete nám zamávat.
Jinak tedy dnes předpřipravím ještě nějaké články, které jsem chtěla už zveřejnit, bohužel jsem to nestihla. Takže je roztáhnu tak ňák na celý ten měsíc. Jinak až přiletíme, tak se snad ozvu. Bude to sice v noci, ale nevadí. :) Potom hned ráno totiž zase odjíždm, tak bych to nestihla, nejspíš. No, a potom to máme také na knop, tak snad podáme zprávu, že jedeme na ten dlouhoočekávaný tábor. :) Už se opravdu mooooc těšíme. Natka s Celou a Cherry jsou už v Itálii, tak se snad brzy vrátí a nebudou spálené. To my snad také ne.
O víkendu u nás spala Edita s Calvinem. Šla jsem ho vyvenčit, a bylo to opravdu skvělé. To víte, jdete po ulici a všichni se vás bojí, páč máte takového velkého psa. To se mi líbilo.smajlík Takový nezvyk.. :D
No, a odpoledne jsme to vzali přes Hostouň, nabrali babičku a jeli do Družce, tentokrát ne za Battikem ale k pí. Jančarové, co jsme od ní měli Akima. Měla zase nová štěňátka, to bylo něco.. Máma jen řekla, že ví, že na toho dalšího westa stejně dojde.. :) Když je vidím, vzala bych si je všechny. Ale pak si říkám, že by to bylo nespravedlivé vůči Arčíkovi, páč by si na sebe třeba nezvykli a nebo by žárlil, že se všichni motají kolem štěňátka. Ale koukněte na ně. : ↓