Září 2007

Hloubětínský drak-PRVNÍ ZÁVODY

29. září 2007 v 10:44 Rok 2007
28.9.2007, vypráví: Arčík, fotoalbum: Hloubětínský drak I

Tak to máme za sebou.
Včera jsme byli s paničkou, Battym a Terrinkou na našich prvních oficiálních závodech v Kyjích, na soutěži Hloubětínský drak. Proběhly tam zkouškové agility a jumping. Jumping se zapisoval jen tomu, kdo chtěl. Jak ale vše probíhalo?
Ráno jsme museli vstát už v 6:30. A to jsme si to s paničkou prodloužili až do 6:35. Potom jsem šel na prochajdu, jen ale na krátkou, potkal jsem pár kámošů ale pak jsem musel jít domů, protože přijet Batty a jeli jsme směr Kyje. Terrinka už tam byla. Nemohli jsme to nejdřív najít ale nakonec se podařilo. Mladší panička byla nervní, až jsem to od ní chytil. Nevěděl jse proč, ale jak jsem uviděl to množství pejsků, parkur a déšť, bylo mi to jasný..
Nejdřív jsme se šli přihlásit, dostali jsme papír pro zaslání výkonostního průkazu, kam nám nenapíšou na poprvé to, co bychom rádi, ale nevadí..

Krátký pozdrav

28. září 2007 v 7:34 | Arčík
Tak za chvíli pojedeme na závody do těch Kyjí. Nervozita stoupá, ale snad to bude dobré. Nevím kdy se vrátíme, jestli dnes, tak ještě snad napíšu, ale pokud budeme unavení, napíšeme až zítra. Také zítra možná pojedeme do Hostouně. Takže odměna jak má být. No nic, loučíme se, držte nám palce.
Haf!

Když nevíte coby, najdete to v Hornbachu!

27. září 2007 v 18:01 | Arčík, foto Blanka, model: Terrinka, Hardy
(Na fotce Terrinka s taťkou Hardym.)

Podzimní design je na světě

23. září 2007 v 11:35 | Arčík
Jak jsem slíbil, tak jsem splnil. Dneska je první podzimní den, 23.9., a proto tady máme taky nový podzimní design. Dnes jsem k němu dodělal taky ikonku a banner, které najdete TADY.
Uvažuji o tom, že už nové designy dělat nebudu. Udělám ještě zimní design, a pak je budu měnit podle období. Takže by tu byly ty, které už tady byly dříve. Jistě chápete, jak to myslím. Myslím, že by to bylo jednodušší.
Jinak jako vždycky tady je screen:
Tak snad se vám líbí.
Haf!

Podzimní banner, ikonka

23. září 2007 v 11:24 | Arčík
A jak už jsme zvyklý, přinášíme vám k podzimnímu designu i podzimní ikonku a banner. :) Opět stačí buď zkopírovat, nebo vložit kód. Více informací a návod zde.
↑ kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11490/ikonky-1190530171.jpg" border=0></A>
↑ kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-1190530183.jpg" border=0></A>

Celoroční odkazy

22. září 2007 v 11:48 | Arčík
Jak si lze všimnout, bannery, případně ikonky dělám s designy. Když dělám nový design, udělám zároveň i nový banner a ikonku k danému tématu. Těmi tématy jsou roční období. Jelikož je ale blbý např. mít v prosinci na stránce banner na někoho, kdo na něm má napsáno ,,Prožijte léto s westíkem", udělal jsem dva bannery a ikonku tzv. standartní. Nejsou nic moc, to přiznávám, ale třeba banner s pejskem si myslím, že bude oblíbený. Alespoň v to doufám. :) Jinak v obdobných bannerech a ikonkách budu samozřejmě pokračovat.
Takže tady máte bannery i s kódem. ↓
↑ kód:
<a href="http://westik-arcik.blog.cz/"><img src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-7.08528446517E+17.jpg" border="0" /></a>
↑ kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-1190401988.jpg" border=0></A>
↑ kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11490/ikonky-1190401949.jpg" border=0></A>
(Návod na bannery naleznete zde.)

Navyšující se tréninky

19. září 2007 v 20:35
Ahoj, tak se opět ozýváme.
Včera jsme byli na cvičáku, už za týden v pátek pojedeme na závody. Páni, nervozita stoupá, hladina adrenalinu v krvi také.
Teď musíme hodně trénovat, abychom na závodech nebyli alespoň disklý. :) Čili panička to naplánovala tak, že půjdeme ještě ve čtvrtek (zítra), v neděli (snad, jestli nepojedu s paničkou a pánem do Bíslka), v úterý, normal trénink, ve čtvrtek a v pátek pojedem. Páni, musím máknout, protože včera jsem přijel z Bílska a byl jsem docela rozjívený na cvičáku, ale já se polepším, nechci to paničce ani sobě zkazit. :)
Včera měla Terrinka narozeniny. Byly jí dva roky. Pejsci, kdybyste viděli ten buřtíkový dort, který přinesla kamarádům na cvičák. To bylo dobrý, mňam, ještě teď se olizuji, když si na to vzpomenu. Děkujeme Terrinko moje milovaná. :)
Takže jako dodatečný dáreček jsem ti tady něco vyrobil. :pousi:

Výlet do ZOO

14. září 2007 v 16:17 Rok 2007
14.9.2007, vypráví: Arčík, fotoalbum: Výlet do ZOO 2007

Četl jsem i nějaké firemní stížnosti v návštěvní knize.
Ne ale tak teď se vám to pokusím vynahradit. Povyprávím o (ještě prázdninovém) výletu do ZOO, kterýjsme podnikly poslední prázdninovou neděli s Lenkou, Nikčou, Battym, Terrinkou, Blankou, mojima dvěma paničkama, s paničkou od Žulíka a s kamarádkou Markétou od Nikči. Ano, bylo nás požehnaně.

Poprázdninový trénink

6. září 2007 v 18:17
Dobrý den, vinšuju.
Po prázdninách se pro mě osobně na cvičáku nic nezměnilo. Pro paničku možná jen to, že se teď bude muset hodně učit (jako vždycky) a proto taky tady toho nevím jak moc bude přibývat. Možná o víkendu, ale je dost možné, že pokud budeme moct, tak budeme v Hostouni a v neděli na cvičáku. Teď musíme totiž hodně, hodně trénovat. A to proto, že se chystáme na závody.
Ano, naše první oficiální závody budou 28.9. 2007 v Praze v soutěži ,,Hloubětínský drak". Ještě tedy teďka v neděli, 9.9. budou klubové závody v Ambře, ale to bude něco jako generálka. V Hloubětínským draku proběhnou zkoušky, kdy se budeme ucházet do skupiny A1. Budeme tedy rádi, když nás alespoň nediskvalifikují a doběhneme v čase. Už hodněkrát jsem vám sliboval, že napíšu něco o agilitách, původ westíka, trimování atd. ale zatím jsem s k tomu nedostal. Tato témata si šetřím jako úniková vrátka, kdybych opravdu nevěděl co napsat. Po našich závodech budeme moci napsat i článek ,,Poprvé na závody-co teď?" nebo tak něco. =D
Každopádně to byla vsuvka. Já jsem tento článek chtěl napsat hlavně proto, že jsem na cvičáku potkal novou kamarádku. Bohužel, nebyla moc komunikativní a tak mi neřekla jak se jmenuje. Co jsem ale věděl, že je to moc krásná Skotská terriérka. Proto nám panička udělala foto, ale moc se nepovedlo, nechtěli jsme se fotit, no.. Ale ta druhá se docela povedla. :) Mohli bysme to rozeslat do reklamy na Whisku-Black&White.

Zpátky do školy

3. září 2007 v 12:24 Rok 2007
1.9.2007, vypráví: Arčík

Tak, dneska byla panička poprvé zase ve škole. Moc se tam tedy netěšila-to víte-lážo plážo bylo o moc lepší. Já bych taky byl radši, kdyby byla se mnou doma a nemusela tam chodit, ale jinak to prý nejde, mno. Já vlastně taky chodím do školy. Ale jen jednou za týden a chodil jsem i o prázdninách. Ale já mám svoji školu neboli cvičák velice rád. Jsem totiž extrovert a mám tím pádem moc kamarádů. Už ale dost povídání. Udělal jsem vám takový malý dárek, abyste nebyli smutní, že musíte zase ráno vstávat, učit se a mít hodně povinností.