Říjen 2007

Arčík

22. října 2007 v 17:10

Celé jméno: Acheron Nepean Riverarcik (1031)
Datum narození: 28.3.2005
Tetovací číslo: 5016
Matka: Wessy Blataj
Otec: Anthony Happy Naux
Sourozenci: Ashlin Nepean River (♀)
Rodokmen:
rodokmen arčík (66)
Rodina:
Wessy-mamka Arčušky (4)
↑ maminka Wessy
Anthony-taťka-s babičkou (6)
↑ tatínek Anthony s babičkou Quendy

Questy

19. října 2007 v 16:26 | Arčík
Konečně jsem se dostal k přidání dalších odkazů. :) Mám jich tu připravených trochu víc, takže vás seřadím na následující dny, každy den jednoho ráno a navečer, ale jako první musím zmínit určitě Questyho, se kterým jsem se nejdřív znal jen virtuálně, ale od 28.9.2007 se známe osobně. :)
Questy Happy Naux se narodil 11.2. 2006, takže je o něco mladší než já. Zato je ale hodně moc šikovný na psí sporty. Kromě agilit s paničkou dělá i dogdancing, a najdete ho hlavně na cvičáku v Kyjích, kde jsme se seznámili.
baner

O podzimní kvítek

15. října 2007 v 18:18 Rok 2007
13.10.2007, vypráví: Arčík

Závody ,,O podzimní kvítek" se konaly v Lounech. Jelikož bydlíme v Praze, je to trošku z ruky. Ale přespali jsme v Hostouni a ráno (v 5!!) Jsme vyjeli z Hostouně do Družce za Battikem. Už v sedm hodin ráno byla prezence. Přes noc dokonce mrzlo, ale my měli být v hale. To bylo pro mě něco nového, ten koberec, ta atmosféra.. Foťák jsme si zapomněli takže dnes to bude bez fotek, snad příště. :) Běželi jsme zase ve své kategorii a potkal jsem tam zase další dva westíky, z toho i Missy, kterou tímto zdravím. :) Rozhodčím byl opět Petr Rybář, na jumping jsme měli A.Grygara. Běželi se jedny zkouškové agility a potom jumping a znovu agility už nezkouškové.

Tomu se říká výcvik

13. října 2007 v 14:29 | Arčík
Další várka pejskovin. =D
:)
PS: Už hodně dlouho jsem vám sem nedal žádnou anketu, takže když kliknete na ,,Přidat komentář", objeví se vám zbrusu nová anketa, tak hlasujte. :)

Správná barva westíka

12. října 2007 v 18:26 | Arčík
Paničce zase přišly na mail nějaké zajímavé pejskoviny, tak vás jimi zase budeme zásobovat. :)
Dnes se zabýváme otázkou, jakou by měl vlastně mít správný westík barvu. Určitě asi tuhle: ↓
Každopádně nejeden z nás se blíží spíše tomuto odstínu bílé: ↓
...já občas také... :)

Prostě článek (středa, 10.10.)

10. října 2007 v 17:42
Ahojky!
Já vím, dlouho jsem nic nenapsal, ale abyste věděli, nebyla to tentokrát moje chyba, ale blog.cz tak nějak celkově blbnul, a nedalo se to tady vydržet, každý klik se rovnal pěti minutovému čekáni na objevení ,,Stránku nelze zobrazit", takže to opravdu nešlo. Ale nezapomněl jsem na vás, a napsal jsem vám vzkaz v návštěvní knize, tak snad jste ho našli. :)
Pokud jste do návštěvní knihy zavítali, tak jste si jistě všimly také jejího nového, podzimnějšího vzhledu a westíkem? :) Nojo, zase jsem si pohrál.
Náhled: ↓
Ale na ten obrázek se vůbec nedívejte , ale jděte do návštěvní knihy osobně, a nechte jí tam nějaký pozdrav ať se chudinka necítí tak opuštěná. :-P
Představte si, že se ze mě stane asi profesionální závodník. Svoje první závody jsem si odbyl před čtrnácti dny, Batty byl mezitím ještě v Plzni, kde splnil zkoušku na VD (velmi dobře), tímto mu samozřejmě gratuluji, a já pojedu hned v neděli do Loun. Potom se chystám do Kladna, kde budu však jen jako náhradník, protože už je plno, a kromě října, na druhé kolo Hloubětínského draka, pojedeme do Loun ještě v lednu. Takže mám spoustu dalších příležitostí napravit své chyby. :)
Jo, a ještě jsem vám chtěl něco říct: nevím, kdo to víte, kdo ne, ale nepohodli jsme se moc na westie fóru, a já jsem z něj, spolu s Archiem, odstoupil. Teď jsme si však našli nové fórum, o pejskách obecně. Tak se tam podívejte a případně zaregistrujte, a pojďme kecat. Je sice slovenské, ale to zvládnete. Já tam štěkám po česku a všichni pejsci mi rozumí. :) Joa mají moc hezký design.
No, to je asi všechno co jsem vám aktuálně měl potřebu sdělit. Sdělte něco i vy mně, už jste se douho nikdo nezval, začíná se mi stýskat. Tak pište, páček ptáček, pejsek, kočička.

Najděte pejska II.

3. října 2007 v 20:02 | Arčík
Jestli si vzpomínáte na hádanku ,,Najděte pejska", tak vám dneska přináším její jedinečné pokračování.
Takže se ptám znovu: Kdo mě najde jako první? smile.gif