Prosinec 2007

Andy

31. prosince 2007 v 20:01 | Arčík
Andy je Border kolie, a brzy se bude možná moci zařadit i do mých skutečných přátel, které znám, protože chodí také do AMBRY na cvičák. Chodí sice na agi k někomu jinému, ne k Evě, ale třeba se někdy potkáme, co? :)

Christmas design

29. prosince 2007 v 18:00 | Arčík
Ahojdá
Tak teď jsem v Hostouni, zrovna ráno jsem přijel. Nechci však psát o návštěvě v Hostouni, protože to my máme návštěvu. Po obědě přijeli Jančarovi, od těch jsme měli Akima, pro nezasvěcené. :)
Já jsem přijel dneska a budu tady přes silvestr a 1.1. pojedu domů. Panička je tady už od čtvrtka.
Každopádně co je tady nového. Změnil jsem design, a dal jsem sem zase ten zimní. Přeci jen už je po Vánocích, ale pokud jste ten vánoční někdo nestihl, musíte si buďto počkat do příštího roku, nebo se můžete podívat na tento screen: ↓
Byl tady sice krátce, ale nevadí, už je tu zase zima. Ani tady v Hostouni nemám předlohu, kde mám napsáno, jak ten design přesně vypadal a tak, takže to nepůjde mno.
Sice jsem psal o našem štědrým večeru, neřekl jsem vám ale další záležitosti, které jsem sem chtěl dát. Například jsem s paničkou vyhrál soutěž u Jitky (http://yorga.blog.cz). Byla to soutěž o nejhezčí colorizaci. Z vítěztví máme o to větší radost, protože jsme nikomu neřekli o tom, že tato soutěž probíhá a je to tudíž vítěztví jen díky návštěvníkům Jitčina blogu. Ještě jednou moc děkujeme, máme obrovskou radost.
A tady nám ještě Jitka a Yorga udělaly krásný diplomek: ↓
Takže díky. Zatím nevím, co ještě psát. Teď jsme sem ještě stáhli program na úpravu fotek, který používáme doma, tak snad sem budeme moct dávat fotky i odsaď, teď tedy jen z foťáku od Žulíka, protože to bychom si my nesměli zapomenout doma USB kabel..
Tak zase příště, haf!

PF 2008

26. prosince 2007 v 16:29 Rok 2007

PF 2008 přeje Arčík !!!

PF 2008 (75)

Veselé Vánoce

24. prosince 2007 v 9:21 Rok 2007
24.12.2007, vypráví: Arčík, fotoalbum: Vánoce 2007

Vánoce jsem si užil perfektně.
Sice tedy ráno a dopoledne se nic moc nedělo, taková ta vánoční pohoda, kdy paničky koukaly na televizi (nevím, co tam pořád viděj..) a občas si se mnou pohrály. A odpoledne se trávilo hlavně dole u druhé paničky, která pořád něco vařila.
A to víte, moje obvyklé místo bylo tedy u kuchyně, kde už mám vyležený svůj flek. Cítil jsem maso. Maso více druhů, rybí, vepřové a kuřecí.

Vánoční bannery

24. prosince 2007 v 9:16 | Arčík
K vánočnímu designu, jsem vám vyrobil dokonce i vánoční bannery a o ikonku. :)
Sice je to jen dočasně, ale stejně. Takže:
↑ kód :
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11490/ikonky-1198483928.jpg" border=0></A>
↑ kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-4.72352297678E+17.jpg" border=0></A>
↑ kód:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-7.18181850852E+17.jpg" border=0></A>
Veselé Vánoce. :)

Stavění stromku

22. prosince 2007 v 23:49
Dneska byl náročný den.
Nejdřív jsme se ráno sebrali a jeli jsme do Hostouně. Přijeli jsme zhruba na oběd a taky jsme byli na procházce na Hájecký, taky se Žulíkem. :)
Potom jsme jeli za Battikovcema. Taková předvánoční návštěva. Pro paničku první výlet po nemoci. Byla totiž tři dny nemocná, měla vysoké teploty a nemohla tak být ani naposle před Vánocema ve škole a to jí docela mrzelo, ale alespoň byla se mnou, to mě zase vůbec nemrzelo. :)

Třetí adventní neděle

17. prosince 2007 v 22:06
Ahojdá
Tento víkend se dělo spoustu věcí, který vám musím povyprávět. :)
Všimněte si, že píšu, i když jsem říkal, že asi nebudu moct, tak panička to zvládla, to učení, nějak rychle a dostalo se i na vás. :)
Tak v sobotu ráno přijel Calvin s Editou. Jelikož už jsme si to vyříkali, tak jsem ho nechal v klidu na svém teritoriu, i když jsem byl stále ve střehu. Například dostal granule od Happy Dog, které já nejím, ale když už tam jednou jsou, tak jsem si jednu tu grauli ukradl a hlídal jsem jí celé dopoledne. Každopádně nepřijeli jen na obyčejnou návštěvu, nýbrž na pečení. Paničky pekly, válely, ale i ochutnávaly. No, dali nám trochu, ale když říkám trochu, myslím opravdu jen trochu! Prý by jim ubylo, pche!

Terrinka v zimě

16. prosince 2007 v 21:01 | Arčík, foto Blanka, model: Terrinka
Terrinka mi poslala mailem nějaké fotečky, kde je na horách v Itálii před dvěma lety. Tak se o ně s vámi podělím, protože jsou moc hezké. Vybral jsem dvě nejpovedenější.
↑ Žádné falešné Terrinky! ↑
↑ Tohle je roztomilá Terrinkáá. S kamarádkou Dunou. Prý štěkala italsky! :) ↑

Po druhé adventní neděli

14. prosince 2007 v 23:11
Ahojdá
O druhé adventní neděli jsem chtěl napsat samozřejmě v neděli. Ale paničky byly s Battikovcema na nákupech v pražském centru a pak už se na to nějak nedostalo..
Potom přes týden to také nešlo, protože panička chodí do školy. A o příštím týdnu ani nemluvím-to jí čeká devět písemek během čtyř dnů.. Což znamená, že pokud tady nenajdete rapidní nárůst článků během dnešního večera/noci/zítřejšího rána, tak asi nebudete mít moc co číst v týdnu. O víkendu asi nic nepřidáme, jelikož musím paničce s tím učením pomoct, já totiž umím všechno.
Co budete dělat o vánočních prázdninách?
My plánujeme zase Hostouň, ale ještě se neví, jak to vyjde, taky je možné, že budeme v Praze. No, necháme to náhodě.

Zimní design

8. prosince 2007 v 23:21 | Arčík
Tak teda jooo no. :)
Tak ho tady máte-tedy zimní design. :)
Jsem to teda nevydržel.Každopádně doufám, že nebude moc blbnout, když mám ten nový explorer, ale mělo by to být stejné. Mě se tedy nezobrazoval kus rámečku u oblíbených stránek, ale připočítávám to dnešní únavě. Bylo mi dneska tak nějak celkově špatně-zvracel jsem a chtěl jsem sníst paničkám všechny kytky. Nakonec jsem dostal okurku. Už je mi líp, ale ten rámeček tam pořád nějak nevidím.
Tak mi kdyžtak napište do komentů, jestli ho tam vidíte, jak se vám líbí, prostě mi něco napište, budu rád. :) Největší problém u tohoto designu byl asi se záhlavím. Nevěděl jsem, co do něj dát, protože nemám žádné aktuální fotky ve sněhu. Zalovil jsem tedy ve starších fotkách a mám tam dvě, vlastně tři, z roku 2005. Když na chalupě krásně sněžilo. Aby toho nebylo málo, přidal jsem tam ještě pár kreslených obrázků. Typický venkov v zimě-panička má tyhle obrázky moc ráda.
Před tímdle článkem máte článek s bannerama a pro dnešek už mám odpracováno, ne? :)
Brou noc.

Zimní bannery

8. prosince 2007 v 23:16 | Arčík
Takže k zimnímu designu vyjímečně není ikonka, máte smůlu, ale fakt jsem nebyl sto vymyslet nějakou hezkou. :) Ale většina lidí si dává na stránky spíš bannery, než ikonky, jak jsem vypozoroval. Každopádně tady je máte: ↓
kód k ↑:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-1197151837.jpg" border=0></A>
kód k ↑:
<A href="http://westik-arcik.blog.cz/"><IMG src="http://af.2i.cz/fotky/11491/bannery-3.54264223259E+17.jpg" border=0></A>
Tak. Kdo chce, vyměňte si za stávající banner. Návod n bannery najdete zde.

Vánoční úklid

8. prosince 2007 v 19:03
Zdravím
Také vaše paničky, či pánícči (i když tady asi spíš jen paničky..) tolik rády uklízí? To ta moje větší a ta zezdola-Líba, jsou uklízením úplně posedlé. Pořád by něco uklízely-a když jsou Vánoce?.. no hrůza. Dneska jsem se celé dopoledně šíleně nudil. To proto, že větší panička začala s vánočním úklidem a donutila do toho i tu menší. Ta je normální-ta neuklízí, když nemusí.
Já teda uklízím docela rád. Sice po svém, ale rád. To jste také mohli vidět na mojí reklamní fotce z mojí úklidové firmy. To ony mě ale k tomu nepustí.
Jedna utírala prach. Pro mě to znamená jediné: nechytat hadr kterým se právě onen prach utírá a nepít vodu z kýblíku-ať už čistou, nebo špinavou. Tak nic.

První adventní neděle

2. prosince 2007 v 19:38 Rok 2007
2.12.2007, vypráví: Arčík, fotoalbum Zima 2007

Včera jsem byl s paničkama na návštěvě v Hostouni. Žulíkova panička už se začíná s internetem seznamovat a i se dívala na Jitčiny stránky, jak jsme jí poradili, a moc se jí líbili, určitě si hezky počte.
Dneska jsem byl zase na cvičáku s Terrinkou, byla tam i Kačka a Eva, ale Terrinka hárá a tak jsem k ní nemohl. Potom přijela i malá Chilli, skoropříbuzná Terrinky. Je hodně hravá, až divoká, takže se po ní občas oženu, jakožto moudrý pes-to víte, dnešní mládež se musí tvrdě vychovávat.
Už se těšíte na Vánoce?? Já moc.