Leden 2008

Sobotní trénink

27. ledna 2008 v 11:31 | Arčík
Ahojky
Zase mě to psaní chytlo, tak vám musím povědět o včerejším tréninku. :)
Včera měla jít panička s kamarádkou někam do kina, ale nějak jim to nevyšlo. Tak jsme zvedli telefon a zavolali Terrince, jestli by s námi nešla na cvičák dneska(včera), měli jsme jít až v neděli(dnes). Blanka byla nadšená, prý jí to tak líp časově vyjde. V půl třetí jsme byli na cvičáku jako na koni.
Byl tam Olda, kterého jsme poznali na táboře, kde vedl poslušnost a obrany. Na našem cvičáku trénuje vždycky v sobotu nebo v neděli taky poslušnost, no takže jsme si chvíli povídali, ukázali jsme co umíme nového, a pak přijela Terrinka.
Bylo hezky, svítilo sluníčko, byl sice silný vítr, ale to zas tak nevadilo. Byli jsme tam sami, jen s jednou čubičkou, do které jsem se moc zamiloval. :) Jmenuje se Daisy, ale před Terrinkou jsem musel opatrně, aby nežárlila, to je moje žena, já vím.
Ale ona ví, že i když běhám někdy s jinou, tak jí mám stejně nejradši.
Ona mně snad taky, dokonce dovolila Blance, aby mi dala kousek masíčka a vůbec jí to nevadilo, to víte, jsem protekční..S jinými by si to rychle vyřídila, co si mají co brát její masíčko od její paničky..Já to chápu, já bych to udělal stejně.
Vyběhali jsme se co to dalo, dokonce jsem sám vyběhl i to zatracené, docela prudké, áčko.
Asi po hodině se s námi Terrinka rozloučila a jela domů. Moje paničky totiž jedou s těma Battikovýma na hory. V úterý večer vyjíždějí autobusem směr Itálie, takže budu až do neděle sám s paničkou ze zdola a Battik s pánem. A ony si jedou na dovolenou a budou se flákat, místo aby chodily do školy a do práce a já tím pádem v úterý do svojí školy jít nemůžu, protože to ony už budou dávno na cestě, a já bych tam zrovna tak chtěl.A ani o víkendu, protože to ony tam ještě budou, ale snad v neděli, mají se vrátit brzy ráno, tak je třeba ještě přemluvím. :)
No, každopádně my jsme na cvičáku ještě asi půl hodiny zůstali s Daisy, a to byly teprve ty pravé závody. :) Vyběhali jsme se do úplnéh padnutí. Panička i fotila a natočila jedno video, které najde v nové rubrice Videoklipy a podrubrice ze života. :) A tady jsou ještě nějaké fotky: ↓
↑ Terrince teď agi ohromně jdou, ne nadarmo má doma bronzový pohár. :)
↑ Při pózování na lávce mě málem odnesl vítr..
↑ Jojo, popros už umím. Qesty mi říkal, že když budu dělat popros, i když mi panička řekne sedni, tak jí tim hozně naštvu, prý to má vyzkoušené na té svojí. Zkouším to, a ono to vážně funguje!
↑ Nojo, slalom, ten mám naučení na agi, ale nevím, proč si panička myslí, že má stejné nohy jako jsou ty tyčky...Ale co bych pro ní neudělal..
↑ A sluníčko šajnilo. :)
↑ A tohle už je moje nová..ehm...kámoška. Daisy. :)

O sněhovou vločku

27. ledna 2008 v 11:28 Agility
O sněhovou vločku, 5.1.2008, mimochodem, ty komentáře kameramana dělejte že neslyšíte.. :D


Na cvičáku

27. ledna 2008 v 10:49 | Arčík |  Ze života
Tohle video mi pořídila včera panička, když jsme byli na tréninku na cvičáku. Jsem tam já, Terrinka a moje nová láska Daisy. :)

Videogalerie

27. ledna 2008 v 10:47


Agility - videa ze závodů

Ze života - všechny ostatní, nezařaditelné do agilityAkta-Haf ! - seriál sekty Akta-Haf !, pátrající po vetřelcích na naší planetě-Psufoni. :)

Epizoda první

26. ledna 2008 v 16:57 Akta-Haf !
Mluví k vám Agenthaf 001
Dobrý den.
Jsem Agenthaf 001. Jsem ze sekty s názvem Akta-Haf ! pátrající po vetřelcích této planety. Nemyslete si. ONI jsou všude mezi námi. Ano, i právě teď, mezi vámi.
Naše výzkumná stanice se nachází na přísně utajeném místě. Nikdy byste ji nenašli. Nikdy.
Jistě byste dokázali vyjmenovat několikero výzkumných stanic, zabývající se různými takzvanými ,,Nadpřirozenými" jevy, které dvounožci nazývají například ,,Neidentifikovatelné létající předměty".
Ale naše stanice se zabývá hlavně Psufony. Psufoni jsou vetřelci z jiného světa, nám doposud neznámého. Avšak převleky mají dokonalé. Naše sekta se rozhodla, dát o sobě konečně více vědět, a k tomu nám pomohlo Acheron05 Movie studio spol. s.r.o., začínající filmová produkce, která se rozhodla nastartovat svoje filmování s naší tématikou Psufonů.
Dávejte dobrý pozor, na to, co teď uvidíte. Mějte oči na šťopkách, protože Psufoni k nám, na naší planetu NEpatří!

Upozornění Movie studia: Je to lepší, když kliknete na obrazovku ještě po spuštění jednou a na stránkách YouTube si zvětšíte na velkou obrazovku (tlačítko uplně vpravo dole v okně videa ;) )

Návrat ,,domů" (sobota, 26.1.)

26. ledna 2008 v 14:04
Jo, uznávám, docela zvláštní titulek článku, žejo.
Ne, konec legrace, já vás samozřejmě zdravim, po delší době nečinnosti.
Abych uvedl ten titulek na pravou míru. Pro ty z vás, kteří vlastníte také třeba dlouhodobějc nějaké stránky, mám dotaz. Také se citíte tak nějak ,,doma" na svých stránkách? Tím nemyslím, že máte v adrese třeba svoje jméno, nebo tak. Ale když si vlezu na svoje stránky a začnu se jen tak přehrabovat ve starých článcích, čtu vaše komentáře, tak je mi moc hezky. :) V poslední době jsem se na to dost vyštěkával a upřímně říkám, že to nebylo ani z nedostatku času, ale prostě jsem neměl chuť nic psát, ale takovéhle chvíle mě donutí vždycky napsat další a další článek.
Asi to nejde dělat nonstop, přidávat sto ,,duchaplných" článků denně, jen kvůli návštěvnosti, počtu komentářů a dalším žebříčkům. Ono také, zkuste si napsat sto duchaplných článků třeba jen za týden, žejo..
Každopádně rozhdně mě více potěší dva komentáře od milých lidí, než sto dvacet od těch, kteří to možná ani tak nemyslí.
Návštěvnost. Od té doby, kdy má internet panička Žulíka v Hostouni, mi návštěvnost stoupla asi o 150 lidí během týdne. Což jsem jako dosti čuměl, protože jsem nevěděl, že má Žulík tolik známých.Každopádně jak rychle to stouplo, tak rychle to kleslo, ne každý si tady přijde na své. :) Ale průměr se určitě zvýšil, za to děkuji, že sem chodíte, i když tady bylo poslední dobou dost pusto. Průměr: zhruba 200 lidí/týden. To počítadlo pod menu je dost divné, ukazuje něco, a v týdenním výpisu mám úplně jiná čísla, tak nevím..
Koukám, že tenhle článek je docela o ničem, co?Lepší než nic.Jsou to jen takové moje psí štěky. Nemůžu psát o závodech, protože nejbližší budou až v březnu, na které se chystáme, nevíme nic nového co se našeho cvičáku týče, nějak se nic neděje a trvá to už moc dlouho. Ale alespoň jsem přidal k virtálním kámošům Buddyho a Bojárka, odpověděl jsem na komentáře a v návštěvní knize na dosud nezodpovězené pozdravy atd.. Pak se chystám taky udělat ještě button, k ikonkám a bannerům, protože jsem si všimnul, že se docela uchytávají, tak abych vám nekazil se svýma obrovskýma bannerama vzhled.Čili už se zase začínám chytat, tak to tady třeba i ožije.. Každopádně z dlouhé chvíle panička hrabala ve fotkách, vytvářela, zkoumala, až udělala a vymyslela něco nového. A to? SERIÁL. Hned v dalším článku o něm něco napíšu a bude mít i samotnou rubriku.
Za chvíli půjdeme s Terrinkou na cvičák. Jakou vám se dám fotku..tak třeba tuhle: :)

Axa&Bubu

7. ledna 2008 v 18:00 | Arčík
Vůbec nechápu, jak jsem na tyhle dvě moje holky mohl zapomenout.
Jsou to maliňačky a patřej naší cvičitelce Evě. Axa je starší a Bubu je její dcera. Obě skákali agility, ale už jsou bohužel v důchodu. Bydlí kousek ode mě, na Strossmayerově náměstí v Praze. Ale potkáváme se jen na cvičáku.
Bubu, to je ostrá holka, párkrát už měla s Terrinkou výměnu názorů, ale přeci jen je Bubu větší, tak to Terce jednou ukázala a od tý doby budí respekt nejen u Terky.
Ale Axa, to je moje holka. I přes svůj věk jí dokážu tak vybláznit, že si se mnou chce hrát. Sice neběhá, ale občas hrajeme alespoň plácanou packama.
Obě jsou blázni do aportků. (Míček na šňůrce.) Pořád by jen běhaly a přinášely, běhaly a přinášely,... Ale věčně to nejde. Moje panička chtěla, abych v pokročilejších agilitách běhal taky už jenom na míček a ne na odměny v podobě dobrého masíčka, ale na to se jí víte co..vyštěknu!
Protože já nejsem takový blázen do aportků, to jen někdy mám záchvat hravosti, ale na agi to nebývá. Jo, holkám jejich míček občas ukradnu, ale ten si nemůžu vzít domů.. Jednou na mě nastražily paničky zase past. Daly můj míček Axe a Bubu na týden domů, aby mi ho oslintaly a ožužlaly, abych pak chtěl ten svůj taky jako ten jejich. No, ale to se dámy přepočítaly. Já ten svůj nejdřív nepoznal a myslel jsem si, že je to ten jejich, ale když jsem viděl výraz ve tvářích paničky, xu s míčkem i Bubu s míčkem, tak jsem to hned pochopil a šel jsem si zase pro ten, co měla v puse Axa.
Prostě já, jsem na agi jen přes žrádlo! Tak, tď ještě fotku holek.Upozornění: fotku Axy a Bubu nemám, proto jsem je chtěl vyfotit minulé úterý na cvičáku, jenže to už byla trochu tma, každopádně ty fotky stojí zato. Holky sedí na agiliťáckém stole. ↓

(Písničku si spusťte, až budete koukat na fotky.)

O sněhovou vločku

7. ledna 2008 v 17:56 Rok 2008
5.1.2008, vypráví: Arčík, video

Letošní rok jsme začali závodama opět v Lounech. Ano, zase v hale. Tentokrát jsem byl už ale klidnější, přece jen jsem si to z minula ještě trochu pamatoval. :)
Poprvé s námi byla Terrinka a Angel. Museli jsme vstávat zase v pět ráno, ale ani nám to nevadilo, zvláštní. Ještě jsem se šel vyvenčit s paničkou kolem bloku, nikde ani noha, to bylo dobrý. Ne že bychom se nebáli.
Jeli jsme po dálnici, u letiště se na nás napojila i Terry a jeli jsme v těsném závěsu a v sedm hodin ráno jsme tam byli jako na koni. Než jsme se vybalili (zase na super místě v zadu na tribuně), přijel i Batty a těsně po naší prezenci i Angel.
No, celý den byl ve stylu povalování, žraní a čekání.Co taky můžeme dělat, žeo.
Každopádně já jsem nic k jídlu nedostal, tak jsem hlavně spal v boudičce a balil jednu krásnou fenečku, která sídlila hned vedle nás.

Happy New Year!

1. ledna 2008 v 2:23 | Arčík
Skvělá příležitost, jakým článkem načít tuhle rubriku! Samozřejmě, že NOVÝM ROKEM!!!
Tak tedy šťastný nový rok 2008 a mějte se rádi, psíci!! :)
↑ A radši se před těmihle vymoženostmi schovejte, nejlépe pod gauč! :)
A tady jsem ještě splašil nějaké novoročenky, které jste dali hlavně vy, mí internetoví kámoši na svoje stránečky. :) Některé jsou opravdu moc moc krásné! Tak ještě jednou Happy New Year!
Arčík&panička
↑ PF od Archels
↑ PF od Andy
↑ PF od Beníka