Návrat ,,domů" (sobota, 26.1.)

26. ledna 2008 v 14:04
Jo, uznávám, docela zvláštní titulek článku, žejo.
Ne, konec legrace, já vás samozřejmě zdravim, po delší době nečinnosti.
Abych uvedl ten titulek na pravou míru. Pro ty z vás, kteří vlastníte také třeba dlouhodobějc nějaké stránky, mám dotaz. Také se citíte tak nějak ,,doma" na svých stránkách? Tím nemyslím, že máte v adrese třeba svoje jméno, nebo tak. Ale když si vlezu na svoje stránky a začnu se jen tak přehrabovat ve starých článcích, čtu vaše komentáře, tak je mi moc hezky. :) V poslední době jsem se na to dost vyštěkával a upřímně říkám, že to nebylo ani z nedostatku času, ale prostě jsem neměl chuť nic psát, ale takovéhle chvíle mě donutí vždycky napsat další a další článek.
Asi to nejde dělat nonstop, přidávat sto ,,duchaplných" článků denně, jen kvůli návštěvnosti, počtu komentářů a dalším žebříčkům. Ono také, zkuste si napsat sto duchaplných článků třeba jen za týden, žejo..
Každopádně rozhdně mě více potěší dva komentáře od milých lidí, než sto dvacet od těch, kteří to možná ani tak nemyslí.
Návštěvnost. Od té doby, kdy má internet panička Žulíka v Hostouni, mi návštěvnost stoupla asi o 150 lidí během týdne. Což jsem jako dosti čuměl, protože jsem nevěděl, že má Žulík tolik známých.Každopádně jak rychle to stouplo, tak rychle to kleslo, ne každý si tady přijde na své. :) Ale průměr se určitě zvýšil, za to děkuji, že sem chodíte, i když tady bylo poslední dobou dost pusto. Průměr: zhruba 200 lidí/týden. To počítadlo pod menu je dost divné, ukazuje něco, a v týdenním výpisu mám úplně jiná čísla, tak nevím..
Koukám, že tenhle článek je docela o ničem, co?Lepší než nic.Jsou to jen takové moje psí štěky. Nemůžu psát o závodech, protože nejbližší budou až v březnu, na které se chystáme, nevíme nic nového co se našeho cvičáku týče, nějak se nic neděje a trvá to už moc dlouho. Ale alespoň jsem přidal k virtálním kámošům Buddyho a Bojárka, odpověděl jsem na komentáře a v návštěvní knize na dosud nezodpovězené pozdravy atd.. Pak se chystám taky udělat ještě button, k ikonkám a bannerům, protože jsem si všimnul, že se docela uchytávají, tak abych vám nekazil se svýma obrovskýma bannerama vzhled.Čili už se zase začínám chytat, tak to tady třeba i ožije.. Každopádně z dlouhé chvíle panička hrabala ve fotkách, vytvářela, zkoumala, až udělala a vymyslela něco nového. A to? SERIÁL. Hned v dalším článku o něm něco napíšu a bude mít i samotnou rubriku.
Za chvíli půjdeme s Terrinkou na cvičák. Jakou vám se dám fotku..tak třeba tuhle: :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.