O sněhovou vločku

7. ledna 2008 v 17:56 |  Rok 2008
5.1.2008, vypráví: Arčík, video

Letošní rok jsme začali závodama opět v Lounech. Ano, zase v hale. Tentokrát jsem byl už ale klidnější, přece jen jsem si to z minula ještě trochu pamatoval. :)
Poprvé s námi byla Terrinka a Angel. Museli jsme vstávat zase v pět ráno, ale ani nám to nevadilo, zvláštní. Ještě jsem se šel vyvenčit s paničkou kolem bloku, nikde ani noha, to bylo dobrý. Ne že bychom se nebáli.
Jeli jsme po dálnici, u letiště se na nás napojila i Terry a jeli jsme v těsném závěsu a v sedm hodin ráno jsme tam byli jako na koni. Než jsme se vybalili (zase na super místě v zadu na tribuně), přijel i Batty a těsně po naší prezenci i Angel.
No, celý den byl ve stylu povalování, žraní a čekání.Co taky můžeme dělat, žeo.
Každopádně já jsem nic k jídlu nedostal, tak jsem hlavně spal v boudičce a balil jednu krásnou fenečku, která sídlila hned vedle nás.

No, potom když došlo na běhy, tak první byl jumping. No, prostě máme zase disk. Už ani nevím, jaké byly chyby v jumpingu, ale nebyl zkouškový, tak aspoň že tak. No, a v agilitách jsme měli taky disk, protože jsem samozřejmě nezradil na svém áčku. A jelikož už panička umí dávat videa na youtube, tak se na to můžete i podívat: ↓

Batty byl zase první, myslím, že v agilitách, a jeden ze tří běhů měl disk, ale svoje prvenství obhájil a má i svůj první pohár. :) ↓
↑ Nevím, ale mám dojem, že mu to vítěztví leze z očí.Opravdu povedená fotka.

No, a Terrinka? Ta má taky pohár!!! Opravdu, zvládla to a udělala čest nám, malým plenenům (v rámci naší skupiny, ve které jezdíme po závodech. :) ). Byla třetí, myslím, že v jumpingu?? Oprav mě kdyžtak v komentech, Terry. :)
Terry čuchajíc ke svému poháru. :) ↑

No, to je asi všechno. Panička se na mě domluvila s trenérkou, že mě budou na áčku mučit jinou metodou, kterou už nasadily a to takovou, že mě drží na áčku tak dlouho, dokud tam prostě nevylezu. To je ale pěkně hnusný! Nemám je rád! Nevyvracím, že jsem trochu líný, ale mě to takhle vyhovuje! Ještě si to musím torchu probrat v hlavě. Na další závody se chystáme až koncem března, tak to snad už bude lepší, všechno. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.