Březen 2008

Narozeniny

31. března 2008 v 20:11 Rok 2008
28.3.208, vypráví: Arčík

Tak abych shrul svůj narozeninový den: jednoduše výborný. A to už jen proto, že mě nikdo netrimoval. :D Jak jsem si zjistil ze svých rok starých zápisků, tak mě přesně před rokem, na můj narozeninový den paničky trimovaly!!
Každopádně to se tentokrát nekonalo, naopak jsem se měl velice příjemně.
Dostal jsem k narozeninám nejen úplně nejlepší pípátko, které jsem za poslední dobu slyšel, ale také přáníčko a dokonce mi byla vymyšlena básnička cestou do práce a pro mnohé z nás je nadpsí síly vymyslet jakoukoliv básničku, natož po ránu, když jste ještě ospalí a v tramvaji..

Hloubětínský drak III.

30. března 2008 v 19:32 Rok 2008
29.3.2008, vypráví: Arčík, video, fotoalbum: Hloubětínský drak III

Včera jsme byli na v našem pořadí už třetím Hloubětínském drakovi. Tentokrát jsme tam byli v sestavě já (+moje dvě paničky), Batty (+jeho dvě paničky) a Terry (+Blanka). Počasí mělo být podle předpovědi dobré, ale zezačátku to tak nevypadalo. Sice vysvitlo chvílema sluníčko, ale zima byla a vítr studený. 

Mám narozeniny!

28. března 2008 v 6:40 | Arčík
Ahoj!
To koukáte na ranní změnu designu a článek, co? :)
Dnes totiž slavím své v pořadí už třetí narozeniny! Už nejsem v pubertě (i když si to některé moje paničky občas nemyslí) ale v nejlepších adolescentních letech.
Zrovna zítra jedu ukázat své fyzické zdatnosti na závody v Hloubětíně.
Paničky: Arčíkovi vše nejlepší k narozeninám, každopádně co lepšího mu v životě přát-on se má nejlíp, jak jen to jde. :) Snad jen více úspěchů v agi? :-P
Díky díky, a dneska slavíme!

Velikonoční prázdniny

23. března 2008 v 17:58 | Arčík
Zdravím
Tak po delší odmlce se opět ozývám, radost, co?
No, neměl jsem moc čas ani náladu sem psát, teď vám alespoň řeknu, co je u mě nového. Všechno najednou. Takže začneme velikonocema.
Ty jsem strávil v Bílsku, kam jsem přijel do kupy sněhu. :) Všude bylo krásně bílo. Nevydrželo to však moc dlouho. Alespoň jsem se trochu ve sněhu vyčistil. Byl jsem prý strašně špinavý. Štěky. Znáte to.Panička se pokusila o pár mobilních fotek:
Bylo to fajn. :)
Pak je ještě novinka, že mám zase zánět v uchu..Ale snad mi to dá panička s těma hnusnýma kapkama brzy dopořádku.
Do Bílska musím teď jezdit častěji-musím totiž dohlížet na výrobu překážek. Ano, vyrábíme si agi překážky a máme s nimi skrýté záměry, chacháAle ještě pořád se mi vám nechce nic prozrazovat, protože ještě to není vše dokončené. Ale už už to bude brzy, vím, že jsem to říkal už před Vánoci, ale naskytly se jisté komplikace, které jsou už teď tabu.
No, a v úterý končí soutěž na blog.cz, tak uvidíme, jak dopadneme a taky dáme vědět. To je jeden připravovaný článek, potom taky něco o Hloubětínském drakovi, v našem pořadí už třetím, který bude v sobotu, a nakonec něco neutrálního, na způsob svobody štěku. :) Takže mrtvo tu do konce března nebude, zatím se loučím, Haf!

Reklám :)

11. března 2008 v 19:36 | Arčík
Ahojky.
Nevím kdo o tom víte, ale na oficiálním blogu blog.cz (http://blog.blog.cz) je vyhlášená soutěž o originální reklamu na váš blog. Podmínkou je, že reklama musí být venku.
Tak jsme přemýšleli, jakou udělat reklamu a je to jednoduché. Jelikož je to blog o mě, o westíkovi, musím si reklamu zajistit sám.
A tak mi panička vytvořila nápis mojí adresy (sám psát lidsky neumím :-P ) a jeli jsme na cvičák. Chtěl bych udělat reklamu pro lidi, ale samozřejmě, že hlavními návštěvníky musí být pejsci, no ne? :) Takže reklama pro páníky je v našem autě, kdy jsem jel na cvičák a potom jsem běhal já sám na cvičáku se svojí adresou na zádech, aby každý můj psí kamarád dobře viděl, kde má trávit svůj volný psí čas. :) A na procházky? Už jen s reklamou. :))
Tak doufám, že se pánům adminům můj nápad bude líbit, posílám malé blíznutí.
Haf Arčík
Novinky!
Představte si, že reklamu na můj blog si převzali i hasiči a autoškola. :) Páni, já budu slavný westík.
↑ Až budete hořet, zavolejte na 150 a klikněte na www.westik-arcik.blog.cz :D
Doufám, že jsem se stal i součástí učebních osnov. :)

Svoboda štěku

5. března 2008 v 7:42 | Arčík |  Co mám rád
Tohle jednoznačně patří do rubriky co MÁM rád. Protože taková svoboda štěku (nebo slova, chcete-li) je hodně důležitá. A o to víc jsem vždy naštvaný, když mi to zakazují!!
Všichni by si jistě řekli, že když jsme prý v demokracii, svoboda štěku je jasná věc. Ale není tomu, milí pejsci, tak! To třeba když já jdu na procházku. Vždycky vyjdeme z bytu, potom do té bedny, kde se chvilku stojí a pak je to v jiné chodbě, která už vede přímo ven. No, a já jsem hlavně po ránu (klasik-to jistě :D ) natěšený, že půjdeme zase ven. Tak štěkám nahlas, různá slova, různým tónem, prostě jako pravý wesťa. :) A ono se to na té chodbě hezky rozléhá, takže mám alespoň jistotu, že to budou vědět všichni. A to mě paničky vždycky okřikují, a já to nesmím dělat.
A stejně si melu svojí, protože je svoboda štěku? No dobře, správně je to svoboda slova, ale když můžou lidi mluvit jak chtějí, proč by nemohli pejsci štěkat jak chtějí?
To samé je venku, když potkám nějakého opravdu hodně nesympatického čoklíka. On se už z dálky tak ošklivě dívá, tak já se začnu plížit, udělám si trochu ridge ( [ryč] -jako mají Ridgebaci :) ) a jdu k němu. Začnu při tom i trochu vrčet a když je blízko, spustím snůšku svých označení pro něj tak nahlas a rychle, aby sám nemohl odpovědět. Některý se zalekne ale některý dělá to samé, takže ani jeden toho druhého neslyšíme. A páníci? Ti se mohou zbláznit. Ať už moje panička-tak pán mého protivníka. Drží nás na krátko, tahají pryč a říkají něco ve smyslu, abychom byli zticha.
Někdy se stane, že to dělá jen moje panička, to pokud ten protivníc neštěká a je v klidu. A neumíte si představit, jak se za ní v tu chvíli stydím! Protže to je hrozný trapas, před tím psem. Umíte si to představit? A co vaši páníi? Nechají vás vyjádřit svůj názor? Diskriminace tohodle mě opravdu mocštve. Cci vidět co budou dělat, až začnu používat zoubky. Hahaha :D
↑ Tady vyjadřuji svůj názor v hostouni. Tam mě štěkat nechají-alespoň chvíli.. Zajímavý

Březen-za kamna vlezem?

2. března 2008 v 20:23
Ahojdá
Tak jsem zase tu. Abych vás probudil z toho zimního podřimování, zkusíme to změnou designu, co říkáte? Žádný za kamna vlezem, za kamnama jsme leželi celou zimu a teď už jen měsíc, a bude zase jaro. :)