Červen 2008

Hurá na prázdniny

28. června 2008 v 21:40 Rok 2008
28.6.2008. vypráví: Arčík

Ani dnes nás neminulo opravdu hodně brzké vstávání a to i přes to, že už vlastně máme prázdniny. Do Loun jsme museli. :)
Vstávat mě panička donutila už v pět hodin.. Potom jsme se naložili a šli ještě na krátkou procházku, načež mě šouply do auta a jelo se. Za chvíli ale zase zastavujeme, a ukazujeme papíry od auta nějakým dvěma pánům v uniformě-pche, my POSPÍCHÁME!
Už bylo totiž šest hodin a to jsme měli být na místě srazu s Terry a Blankou.
Dorazili jsme asi o deset minut později, ale to nebylo tak hrozné spoždění. Už před sedmou jsme byli v Lounech, kde jsme si našli hezké místo blízko parkuru. Nicol s Lenkou a Battym už byli na místě jako první.
Celý den probíhal v naprosté pohodě. V Děčíně jsem měl tu mojí lásku, kde jsem se potom nedokázal soustředit na nic jiného, ale teď pohodá. :)

Oslava Slona

28. června 2008 v 21:13 | Arčík
Ahojky,
Tak je po škole, po vysvědčení začíná nám dvouměsiční maraton relaxu. :) Tedy pro mě je to maraton relaxu strávený s paničkou.
Ve středu jsme měli sraz s naší AGI Forte na cvičáku, abychom se zůčastnili ,,Oslavy Slona". Tedy alespoň myslím, že se to takhle nějak jmenovalo..
Je to slavnost pořádaná gymplem, který nám pronajímá pozemek, kde cvičíme. Prý je to tam každý rok jakožto zakončení školního roku.
Nevím, co se tam obvykle děje, ale tentokrát tam něco zpívali, pořádali různé soutěže a jelikož je Luboš učitelem na zdejší škole, zařadil nás do programu. :D
Měli jsme ukázku agility na šestou hodinu večerní. Museli jsme na trénink v úterý, jako vždycky a pak hned ve středu tady na tuto oslavu. Přijeli jsme už v půl šesté, abychom se připravili a parkur si alespoň jednou zaběhli. Nebyl nijak složitý, šlo hlavně o ukázku a aby všichni dobře viděli na jednotlivé překonávání překážek.
Chtěli jsme po našem sekretarítu, aby se ujal slova a řekl alespoň stručně, co t agility jsou apod. Sekretariát to však striktně zamítl. Naštěstí tam byla i Kačka, která celou situaci zachránila a z fleku (!!!) povídala plynule o agility. Smekám před ní čumák k zemi. :)
Nejdříve, když tam bylo semtam nějaký ten člověk, bylo to fajn. Ale jakmile tam přišla celá ta skupina lidí, začal jsem být nervózní. Na závodech jsou také diváci a kolikrát jich je tam mnohem víc, ale to je něco jiného. Tam totiž jsou všichni zasvěceni a vědí o co jde. A hlavně jak je to náročné a složité kolikrát. :) A ke všemu se zatmělo a začlo hřmít. Tak jsem měl dost.
Zaběhl jsem to..přešel jsem to z nerózitou sobě vlastní, každopádně ostatní mí kolegové to zachránili a zřejmě se to všem líbilo. :)
↑ Uhm..málo lidí??

Prázdninový plán

22. června 2008 v 15:06 | Arčík
Čauky
Tak jsem projížděl rubriku prázdniny 2007 a hned prvním článkem byl prázdninový plán. Byl zveřejněn už v květnu, takže mám takový zklus, no. :D
A jelikož jsem velice precizní (hlavně na parkuru, do rychlosti moc nedám :D ) a puntičkářská povaha, chci mít hezky všechno srovnané a podle nějakého řádu, musím začít v této nové rubrice prázdninovým plánem. :)
Musím říct, že minulý rok jsem měl na blogu nejvíce článků za měsíc červen a tento rok je to jeden z nejslabších měsíců co do počtu článků-to je vidět, jak se panička minulý rok flákala ve škole, co? :-P

Westíkovismus

22. června 2008 v 14:49 Rok 2008
22.6.2008, vypráví: Arčík

Westík tady, westík támhle, westík kam se podíváte.
Tohle heslo by si moje panička mohla napsat na dveře jako poslední výstrahu, než vstoupíte.
Její pokoj je totiž přeplněný předměty s westíky, soškami westíků, obrázky westíků, o vnitřních stranách dveří skříně vůbec neštěkám. :D

Letní design

21. června 2008 v 11:25 | Arčík
Hafko,
Tak tentokrát je to snad poprvé, co jsem vydržel dát další design až podle kalendářního začátku daného období. Vždycky se počasí vyvíjelo tak nějak jinak, že třeba při slunném počasí by tu zimní design nebyl nejlepší a podobně. :)
Dnes je ale 21.6., prázdniny před námi a já se nemůžu dočkat-hlavně na tábor. Panička už je zpět ze školního výletu, na který jela mimochodem kolem našeho litoměřického tábora a říkala, že na té cestě do Litoměřic vyrostlo luční kvííítííí, to jen pro Battika a Terku, ostatní nevědí moc o co jde.. :)
Ale už k designu. Je stejný jako minulý rok, jk jistěvšichni víte, měním čtyři designy podle ročního období a potom také jeden vánoční, který přes stížnosti některých nechám tento rok poněkud déle. :) Ale momentálně: Léto s westíkem!
Mimochodem obdobné bannery ke každému s designů najdete v rubrice Linkujte nás, letní bannery a ikonku konkrétně tady.
Náhled: ↓

Rychlá zpráva

10. června 2008 v 21:29
Ahojky!
Opravdu se moc omlouvám, že tady na to teď štěkám, ale bez paničky na počítač nemůžu, to víte, tlapky..
Jenže panička má teď strašlivý fofr ve škole. Učí se na poslední písemky a já jí potom zkouším. Je mi jasné, že neaktivitou tady jistě ztrácím mnoho příznivců, ale je mi líto, nedá se štěkat.
Když už se dostaneme na počítač, doděláváme poslední úpravy na AGI Forte, protože tam už se potom nic moc aktualizovat nemusí-jen doplňování záznamů jako byli jsme tady a támhle, stalo se tu tohle a tamto. Ale žádné rozepisování, to je moje práce tady. :)

Další meeting (sobota, 31.5.)

3. června 2008 v 20:55 | Arčík
Ahojky
Tak se nám měsíc květen přehoupl a máme už červen. To znamená mnoho věcí. :)
Tak například sem brzy hodím letní design, který tedy nebude nějakou novinkou, bude stejný jako minulý rok, ale to už jistě víte. :)
Každopádně dneska jsem vám chtěl ještě napsat o sobotním ,,mítingu". :) Ten se konal u nás v Hostouni. Přijel mi tam Battik, s Nikčou i Lenkou a Terrča s naším oblíbeným tatínkem Lubošem a samozřejmě s Blankou. :)
Nejdřív se paničky dívaly na fotky, které přinesly ukázat Nikča a Lenka. Byly totiž na dovolené v Chorvatsku, na kolech. Blázni, nechápu, neřeším. :D Potom přijela Terrča a koupala se se mnou v bazénku, v tom, co se v něm chovají rybky a pěstují lekníny a jinačí plovoucí kytky. :D
No, tak jsme je trochu poupravili k obrazu svému, nóó..
Každopádně potom se začalo grilovat. Grilovaly se klobááásky, opékaly buřtíky a potom ještě ugrilovaly rajčata, ale to mě nezajímá! :D
Dokonce se i něco nafotilo, ale má to u sebe Nikča, takže Pes ví, kdy sem ty fota přidám. :D
A ještě jsem chtěl říct, že jestli nevíte o AGI Forte, respektive o stránkách, tak nejen že se tam o nás dovíte spoustu zajímavých věcí (a další se připravují), ale také se tam rozjela skvělá diskuze v návštěvní knize v naší režii. Budeme rádi, když nám někdo pošlete nějaký vzkaz, vůbec se nelekejte vzkazů od nás, kterých tam najdete opravdu požehnaně, až mám dojem, jestli můj blog neupadá. :D
Tak se mějte kráásně, já si musím po tréninku odpočinout,
Hááf