Červenec 2008

LVT Litoměřice

29. července 2008 v 0:37 Rok 2008

13.-26.7.2008, vypráví: Arčík, fotoalbum: LVT Litoměřice 2008

Do Litoměřic jsem se těšil celý rok a teď už můžu zase odpočítávat 365 dní, achjo. Bylo to totiž opravdu moc fajné, ještě lepší, než minulý rok-teď už jsme tam totiž dávno jako známa skvadra, z Prahy a Kladna. :)
Byli jsme tam s mojima paničkama a s Battikem celých 14 dní. První týden nás doprovázela i Blanka s Terry a koncem druhého týdne i Míša s Alfíkem. Kromě nás forťáků tam byla i Markéta, což je kamarádka Nicol a ta měla s sebou svojí ovčandu Ritu. A pak samozřejmě naši známí z nejzapadlejších koutů ČR, se kterými jsme se po roce opět shledali.
Eva, naše trenérka, tam měla Dixi, což je naše budoucí členka. Dixi je z Chotyně, odkud je i Axa a Bubu a jsou z jedné rodiny. :) Eva měla Dix na táboře taky kvůli agility, protože s ní chce začít závodit a hodně se za těch 14 dní zlepšili, large, bojte se. :D I já jsem se zlepšil, musím se pochlubit. Abyste věděli, zrychlil jsem proto, že panička kromě mě cvičila i s Daiky, aby jí trochu zkulturnila v agi. Kačka s Daiky agi moc nedělá, takže s chutí přeskakovala zóny, nabíhala do slalomu až do třetí tyčky zprava a šla jak chtěla..

Začátek prázdnin: Bílsko

12. července 2008 v 20:04 Rok 2008
1.7. - 12.7.2008, vypráví: Arčík, fotoalbum: Prázdniny v Bílsku

První týden jsem tam byl sám jen s paničkou a druhý týden za mnou přijel můj věrný a dobrý kamarád Batty. :) Bylo to tam s ním super, naučil se spoooustu věcí.
Museli jsme společně hlídat-to je jasné, ale také jsme chodili například ráno na pole kousek od baráku, kde vždycky ráno sedí nějaká ta čičina, která čeká na prohnání nějakým tím rafanem-námi! :)