Září 2008

Podzimní design

23. září 2008 v 8:24 | Arčík
Ahooj!
Tak už tu máme zase ten podzim. Pamatuju si, že minulý rok jsem nechtěl dávat podzimní design užv tuto dobu, jelikož bylo stále babí léto.
Ale tentokrát mě nic nemrzí, protože i dybych sem dal rovnou ten zimní design, vyšlo by to nastejno. Je strašné počasí. :-|
No, každopádně pokud jsem někdy říkal, že panička nemá vůbec čas, tak nevím, co bych měl říct ted, abyste pochopili, jak je to s tím časem teď.
Čas prostě není. :D Neexistuje. :D
A to už ani o víkendech. O tomhle se chystáme na Hloubětísnkého draka (v sobotu) a to znamená, že jen neděle zbývá paničce na učení. ějak se to vymyká z rukou.. :-|
Ještě do toho hlídáme občas Terrku, ale Blanka už se v sobotu vrací. Jistě jste si všimli, že ná píše komentáře a do návštvní knihy. Už se na tebe mooooc těšíme, Blani! :)
Díkybohu, že paničce dneska odpadly první dvě hodiny, páč jinak si nejsem jistý jestli byste se podzimního designu nedočkali až na Vánoce.. :D
Budu se snažit se nějak ozvat alespoň o závodech v sobotu.. Pak také máme za úkol udělat stránky další, a pak taky máme na starost naše AGI Forte.. Uaa tak já jdu obstarat ještě mail, a pak další věci..
Potřebuji, aby měl den alespoň 48 hodin..
Letní design předává štafetu...

..podzimnímu desgnu. :) ↓

(PS: ty screeny jsou ještě od minulého roku..takže se nedivte menším odchylkám. :) )

Epizoda třetí

13. září 2008 v 10:53 Akta-Haf !
Mluví k vám Agenthaf 001
Dobrý den,
jsem zde s dalšími zprávami o Psufonech mezi námi-Agenthaf 001!
Naposledy někdy před měsícem jsme vám přinesli zprávy o posledním zahlédnutí Psufonů na jedněch nejmenovaných závodech.
Byli spatřeni...
...jedním z vás...
..ano, mluvím o člověku v červené mikině a modrých kalhotách...
...viz minulá epizoda našeho seriálu...
...tento člověk...
...do dnešního dne již nebyl spatřen...nikým...ničím.......
Avšak naše pátrání nepřestává a náš tým je v práci v hledání Psufonů 24hodin denně. Dnes vám náš tým ve spolupráci s Acheron Movie studiem s.r.o. přináší díl, kde naleznete zprávy o hledání psufonů přes prázdniny. Náš tým neví co jsou prázdniny!
Pokud budete mít kdokoliv jakékoliv zprávy o člověku v červené mikině a modrých kalhotách, dejte nám vědět.
Váš Psufotým je tu s vámi.
Mějte oči na šťopkách, protože Psufoni k nám, na naší planetu NEpatří!


Dixi

7. září 2008 v 10:22 Přátelé
Vypráví: Arčík
Talííííř!!!
To je to, oč tu běží. :)
Ne, tak zasvěcení se jistě zasmáli, ale teď vážně. :)
Dixi bydlí hlavně v Chotyni, v Praze tak často není, ale několikrát jí páníček poslal do Prahy na trénink k Evě. Teď už ale má Eva vlastní Malinu a to Ery, dceru Dixi. O té ale někdy jindy.

Hlídáme Terry

6. září 2008 v 8:50 | Arčík
Ahojky!
Tak jsem včera čekal na paničku, protože má v pátek krátkou školu, že s ní půjdu ven. Přišla, byli jsme chvíli doma pak jí někdo volal a táhla mě ven.
Venku už byla Blanka s Terry a že půjdeme tedy na procházku s nimi. Nevěděl jsem proč, protože neříkaly, že bychom měli jít s Terry, ale mě to rozhodně nevadilo. :)
Obešli jsme tady tu naší čtvrť a pak Blanka s Terry šly ještě k nám domů. Blanka dala paničce nějaké věci, napila se, a odešla.
Zůstali jsme s paničkou a s Terkou sami. Pak mi to všechno bylo vysvětleno.
Blanka jela dneska brzy ráno, respektive letěla, do Jižní Ameriky. Jela tam na zájezd z lidma z práce.
Jenže tam bude tři týdny. Koncem září se až vrací a nám se bude moc stýskat.. Ani závody v Hloubětíně teď nestihne a podzimní kvítek je na ni prý ještě moc brzy.. Takže až koncem října na posledního letošního Hloubětínského Draka.
No a Luboš měl tento víkend zase nějaký výlet na kolech tak jsme se nabídli, že Terrinku pohlídáme. Takže teď mám svojí parťačku pořád u sebe. :)
Sice tedy okupuje v noci mojí paničku v posteli, ale to já si šel lehnout k té druhé. Půjčuju jí i svojí boudičku. :) A štěkala mi, že se jí u nás moc líbí. :)
Akorát ráno nechtěla moc chodit po procházkách,protože se chtěla jen vyčůrat a jít domů, ale to já musím obhlídnout všechny nové pesemesky, tak jsem jí musel přemlouvat, ale zvládla to. Dneska pojedeme na cvičák donatřít překážky a potom asi do Hostouně.
Blanka už je teď nejspíš v letadle na dlouh cestě do daleké Ameriky, myslíme na tebe a užij si to. :)
Mějte se krásně, jako my, haf! :)

Jsme kompletní!

4. září 2008 v 15:52
Ahooojky!
Tak jsme se těšili (ostatně jako vždy) v úterý na cvičák. Víte proč? Protože odpoledne mi psal Alfík, že nám tam přiveze překvápko. A navečír ještě Blanka a Terry, že mají také překvápko a že tedy uvidíme na cvičáku. :)
No nemohl jsem se dočkat, to víte. Překvapení mám opravdu rád.
Přijeli jsme tam, a nikdo tam ještě nebyl. Vzápětí ale přijela Blanka s Terry a my se šli podívat, co to za překvapení pro nás má.
Už jsme se o tom předtim dohadovali v autě, tak jsme tušili a tušili jsme správně. Odpoledne totiž přijel pan Nehyba, u kterého jsme už dva měsíce měli objednané překážky na které bychom asi nestačili. A to lávku (kladina) a houpačku.
Moc se mu to povedlo, obě překážky jsou krásné a hned jsme si je také vyzkoušeli.
Nejsou tedy natřené, jelikož s nátěrem by byly o tisíc korun každá dražší, ale to nám nevadí, máme ještě zbytek barvy a tak si je natřeme. :) Fotky nemám, protože to bylo opravdu překvápko. Ale dneska večer vám sem do tohoto článku nějaké přidám, protože tam pojedeme dneska dřív a natřeme překážky takovou tou vodou proti plísni dřeva. :)

Škola :(

1. září 2008 v 10:09 Rok 2008
1.9.2008, vypráví: Arčík, fotoalbum: Léto 2008

Kdybych uměl mluvit, probudil bych paničku dneska ráno se slovy: Hola, hola, škola volá. Ale nejspíš by mi to strach nedovolil, protože ona tuhle říkanku nesnáší. :D
Vstávalo se u nás o něco-o dost dřív, protože panička potřebovala zabrat místa a sezení, či co, nějak jsem se o detaily nezajímal.
To, že já chodím do školy, nikoho nezajímá. A chodil jsem i přes prázdniny. A o soustředění na táboře vůůbec nemluvím. Dneska to bylo ale fajn, protože panička se vrátila brzy. Zítra se vrátí už později, ale stále to půjde. Celý tento týden bude ještě fajn. Ale až se zase začne učit, plus bude doplňovat stránky a tak, nevím, kolik jí na mě zbude času. :(