Prosinec 2008

Rozbalování dárků

30. prosince 2008 v 9:36 | Arčík |  Ze života
Tak takhle jsem já rozbaloval dárečky. :) Veselé Vánoce!

PF 2009

29. prosince 2008 v 9:32 Rok 2008

PF 2009, Váš Arčík

PF 2009 (60)

Štědrý večer

26. prosince 2008 v 13:02 Rok 2008
 24.12.2008, vypráví: Arčík

Ráno jsem sice nechápal, co se zase děje, proč se paničky hned ráno takle strojí a tak, ale pak jsem si vzpomněl, kouknul se do psalendáře a zjistil, že je Štědrý den!

Odpoledne jsme se vydali na procházku s paničkama na Staroměstské náměstí. Než jsme tam došli, trvalo to dýl, protože jsem musel udělat takových podpisů, protože tam jsem nikdy nebyl, tak aby o mě všichni věděli. Jinak na samotném náměstí bylo opravdu hodně moc pejsků, ale mě se tam moc nelíbilo. Všude plno lidí, nohou, a šumu a ruchu. Nevěděl jsem, kam se dřív koukat, kde dřív čmuchat a kde dřív značkovat.

Val Gardena

24. prosince 2008 v 7:00 Rok 2008
13.-20.12.2008, vypráví: Arčík, fotoalbum: Val Gardena 2008

Tak jsem tady ještě s tou reportáží, respektive převyprávěním vyprávění od paniček, jaké to bylo na horách.
S Ptáčkama Jarabáčkama (Batty, Duxin), jsme vám říkali, že paničky jedou před Vánocemi na hory a nás nechávají zase sprostě doma. K tomuto tématu mám jen jednu poznámku: měly by si vzít příklad z Blanky, která bere i Terrinku s sebou na hory, takže jako to není spravedlivé, my máme taky rádi sníh!

Ale dobře, říkaly, že to tam bylo moc krásné a hlavně tam před Vánocemi nebyli skoro žádní lidé. Prázdné sjezdovky, krásné sjezdovky, já bych si tam zařádil, když jsem viděl ty fotky, jedna radost.

Završení adventu

23. prosince 2008 v 20:58
Ahooj!

Tak se vám omlouvám, že jsem k deníku usedl až teď, panička ale měla ještě hodně shánění dárků a já nevím čeho všeho, a tak jsme to nestíhali.

Každopádně jelikož jsme poslední dvě adventní neděle prošvihli, vezmem to hopem teďka, souhlas? :)

Já totiž abyste nepřisli o ty dvě další adventní fotky, tak vám je sem hodím. Jinak k tomu nemám co říct moc, poněvadž si už moc nepamatuju, co se dělo tu třetí adventní neděli. To už byly paničky na horách, ale o těch v jiném článku. Zase mi toho hodně povyprávěly, tak vám to přeštěkám ve zkratce. :)

A tuto neděli jsem byl s paničkou, Blankou a Terrčou zase ve Stromovce na prochajdě. Opět moc prímové odpoledne. :)

A jako završení vánočních příprav jsme dneska s paničkou ozdobili stromeček. Čest a sláva Čoklovi nejvyššímu, mi tento rok moc ozdob na hlavě nepřistálo a máme vše hotové. Teď už jen zítra přijde Ježíšek, tak uvidíme, co nadělí. :)Vánoční design

11. prosince 2008 v 10:09 | Arčík
Ahojky!

Tak je tu slibovaný /přednastavený/ článek o našem novém designu.

Jak jsem sliboval, trochu jsem ten vánoční dsign vylepšil. Minulý rok vypadal takle:
A tento rok vidíte: nové záhlaví, nové padající vločky, přivolal jsem sníh, umím totiž občas přeřídit počasí. Alespoň to webové. :)
A největší novinkou je hudba. Kdo to chcete vypnout, tak si sjedete až dolů a tam zamáčknete play a dáte na pause. Úplně jednoduchý. :)
V playlistu je písniček několik, vánoční tématika. První asi znáte z reklamy na nově. Strašně se mi líbí. Druhá to je klasika, moc hezká, další remix Tří oříšků, Let it snow atd.

A pak na vás bude dole mrkat Pesoklaus.
Doufám, že se design líbí, pro pořádek screen:

Druhá adventní neděle

10. prosince 2008 v 19:35
Druhá adventní neděle...
...tak ta proběhla už v neděli, správně. :D

Já toho nadpisu ale využívám nejen proto,že ho sem chci dát tak jako tak, aby mi žádné neděle nechyběly, ale taky jako místo pro sdělení novinek.

V sobotu paničky odjíždějí na ty hory, společně s Battikovcema (Lenka a Nicol). A nás, mě a Ptáčky nechávají zase doma..

Čímž vám chci říct, že si nejsem tak jistý, jestli do té doby něco ještě přibude. Zřejmě horko těžko, spíš ne. :D


Matesláš

7. prosince 2008 v 21:48 Rok 2008
6.12.2008, vypráví: Arčík, fotoalbum: Matesláš 2008

Tento týden byl pro nás o něco akčnější. Nebo spíš konec týdne. Jelikož jsme se už déle připravovali na 6.12., na kdy jsme měli naplánovaného Matesláše. 5.12. chodí Mikuláš, ale Mates nám štěkal, že 6.12. je Matesláš. A jelikož jsme toho 6.12. neměli nic než trénink v plánu, a byla to sobota, řekli jsme si: zapaříme! Resp. zahafčíme!
Terrča navrhla, že bychom to mohli uspořádat u nich v garáži, což jak se nakonec ukázalo nebyla vůbec garáž, ale útulná učebna autoškoly, kterou vlastní Luboš.

Ale popořadě:

První adventní neděle

2. prosince 2008 v 7:56


V neděli už začal advent. Strašně to letí, vždyť jsme se nedávno vrátili z tábora! A v pátek bude Mikuláš. Ale já byl hodný. Uznávám, že tu čepici jsem pánovi rozcupovat neměl, tak se pro jistotu naštěkám nějakou báspsičku.
Nebo předvedu agility. :D

Jinak máme tedy poklidný předvánoční čas, nic speciálního se neděje. Mám asi dva typy na články, ale ty budou psány retrospektivně, páč jsem se o těchto věcech ještě nezmínil, i když už se staly dýl, a hlavně to stojí za to. :)

Na OSU jsem přidal takové vánoční zpestření, když ještě nemáme to přáníčko. A na Evy web ještě čekáme, na pomoc od Archieho. :) Těšíš se na Vánoce, Archie?? Těš se. ;)

Tak to je asi pro dnešek vše, večer jedeme zase cvičit, v sobotu tam byla i Daiky a Fajda, tak to bylo také zajímavé. :) A za týden (myslím) jedou paničky s Battikovýma paničkama zase na hory! Jako minulý rok v Livignu, pamatujete? Tak tentokrát jedou už před Vánoci a zase někam do daleké Itálie. A my s ptáčkama budeme zase doma, pfff.

Haf a pá