Leden 2009

Focení-AGI Forte

26. ledna 2009 v 10:02 | Arčík
Ahoj

Jsem musel udělat nějakou očstu počítače, z důvodu plného disku, podařilo se mi ho zaplnit úplně nadoraz. :D

A při té příležitosti jsem našel nějaká fota, které se hodí do této rubriky.

Jsme se někdy na podzim fotili jakožto celá OSA Forte, a mám tady dvě fotky:

↑ Nejsme tam všichni, ale je to hezká fotka. Na jaře, až bude hezčí pozadí pro focení a všichni se sejdeme budeme fotit znovu, protože budu dělat nějaké úpravy na nasi forťáckých stránkách, protože už jsme osa, není to napsané zatím na KAČRu ale už jsme to tam poslali. :)
A jelikož jsme se přes zimu zase rozrostli, tak budeme fotit znovu.

Pokud se vejdeme na lávku, budeme fotit na lávce jako na této fotce, ale když jsme potom slézali dolů, Terrinka to vzala po svém-letem. ↓ :D


Kíba a Kim

25. ledna 2009 v 11:47 | Arčík
Dnes zařazuji ke svým virtuálním přátelům Kíbu a Kima.
Kíba-Cirby je Rhodéský Ridgeback, fenka, tuším, že kolem dvou let stará-tedy mladá. :)

A Kim je westík, moc hezký. :)

Jejich stránky jsme s paničkou téměř celé prostudovali a hlavně se na ně moc rádi a často vracíme a sledujeme novinky. Tyto dva pejsci a jejich panička, která je zhruba ve stejném věku jako ta moje, nás mooc zaujali, nejen svými články ale i tvorbou videí a fotek. A to nemluvím o nádherných kresbách, které jejich panička také vytváří. V tomto směru se za tu svojí maximálně stydím, jaké je na malování kopyto. :D

Určitě se na jejich stránky také podívejte, doufám v náš další kontakt a případnou spolupráci, jde vám to skvěle a jen tak dál. :)
A z důvodu absolutního zaujetí stránkami si je přidávám na hlavní stránku oblíbených stránek. :) Mimochodem-že je Kíba hoodně podobná Calvinovi? :)

Odkaz:O sněhovou vločku

19. ledna 2009 v 17:25 Agility
O sněhovou vločku, Louny, 3.1.2009


Zima v plném proudu

18. ledna 2009 v 20:55 | Arčík
Ahojky!

Jak se máte, co děláte celé zimní večery a tak dále? Nějak mi už moc nepíšete jak se máte a to mě mrzí. Vím, že jsem nic dlouho nepřidal, také se to odrazilo na návštěvnosti, ale panička tu nebyla. Absolvovala prý ne tak vydařený lyžák v českých Krkonoších. Ve Val Gardeně to prý bylo bezkonkurenčně lepší.

Každopádně nám utekl další týden bez článku.

Já vám chystámještě slibované video z Lounských závodů ,,O sněhovou vločku". Bez paničky se na počítač nedostanu, proto nestíháme dneska, když včera přijela. Musíme rozeslat přihlášky na závody, už jsme skoro o dvoje přišli, protože je plno. O závody je opravdu veliký zájem. Ale na několika už nás budete moci vidět, máme několik uhrazených startů, takže je to v suchu. :)

Potom taky chystáme na Forte nějakou pozvánku a teď mě napadá, že se můžu zeptat i tady.
Nechtěli byste jet někdo v létě na tábor? Jak to tam vypadá, nebo jak to konkrétně u nás probíhá už druhým rokem se můžete dozvědět i tady na mém deníku. Všechno v rubrice jak čas běží, první ročník v podrubrice prázdniny 2007 a druhý v prázdniny 2008, můžete se k tomu dostat i přes archív na konci stránky.

Jedná se o dvoutýdenní pobyt pod stanem se svým(i) čtyřnohým(i) miláčkem(y), a skvělou partou lidí. Hlavně tedy na agility bychom potřebovali nějaké další zájemce. První turnus prvních čtrnáct dní v červenci a druhý turnus druhých čtrnáct dní. Ale můžete jet třeba i jenom na týden, pokud by vám to vyhovovalo. Kdyžtak pište na můj e-mail, který najdete v kontaktech a já vás přesměruji na další osoby. :) Věřte, že o zábavu tam nouze není a ještě se můžete naučit spoustu nového. :)

Tak to je tak vše, co jsem měl za tu dobu nečinnosti na srdci a teď už dobrou noc.

O sněhovou vločku

4. ledna 2009 v 10:46 Rok 2009
3.1.2009, vypráví: Arčík, video

Tak mám první závody roku 2009 za sebou, tak nějak odstartování sezony. :) Sice další závody nás čekají až v březnu, ale nevadí.
Tentokrát jsme jeli do Loun, na sněhovou vločku, kde jsme byli i minulý rok. Opětovné vstávání v pět hodin ráno nás nemůže odradit.
Už v sedum hodin jsme byli na místě, připravení na prezenci a alespoň jsme nečekali ve frontě, v hale jsme byli téměř první, společně s Terry a Dixi. Poté dorazili i Ptáci Jarabáci-Batty a Duxin.

Závody pískal náš největší český rozhodčí Antonín Grygar. První byla zkouška a až jsme se podivovali, jak byla jednoduchá. Sice jsem měl jedno odmítnutí, ale i přes něj mám další výbornou! Začátek sezony opravdu velice úspěšný!
Terrinka měla myslím dvě odmítnutí, zkoužka za dobře a Batty dvě odmítnutí a chybu. Zkouška velmi dobře. Dixi měla disk, ale to jenom Evinou vinou, málo volala a Dixi si místo houpačky vybrala áčko. Ale jinak běžela moooc krásně a bejvaly by holky měly výbornou, no, škoda, přístě už to určitě bude. :) Dixi už neskákala přes ,,kozu" ale opravdu přes tyčku u skokovky, jak to má být. :D

Zimní design

2. ledna 2009 v 13:09 | Arčík
Ahojky!

Tak jak jste si užili Silvestra?? Já jsem se strašně bál těch vymožeností, co dělaj ošklivé bouchací zvuky. Ale byl jsem s paničkou, tak jsem se bál o něco míň, ale stejně, co kdyby to sejmulo i jí, a co pak já?? No každopádně jsem to přežil ve zdraví.

Dneska jsem chtěl vyměnit zimní design, ale jak jsem na něj tak koukal, tak se mi nějak přestal líbit. Proto jsem s paničkou otevřel Photoshop a začali jsme vymýšlet, co s tím provedem.

Vzniklo z toho to, co právě vidíte. Mě se to docela líbí, co říkáte?
Moje jméno na okraji zůstává, barva víceméně také zůstává, záhlaví jsem změnil úplně, trochu jsem si pohrál s brushema a je to. :)

Tak snad se vám líbí, tamten byl takový moc jednoduchý. :)

Screen:

PS: Zítra jedeme na závody do Loun, tak nám držte pěsti. :) Na rok 2009 jsme si těch závodů naplánovali o něco víc, než v minulých letech, takže to bude paráda. :)
Mějte se psovsky!

Vítejte v roce 2009!

1. ledna 2009 v 0:00 | Arčík
Tradičně začínám novou rubriku, deník pro rok 2009, uvítacím článkem v roce 2009!!!

Pejskové, moc nepijte, ať vám není ráno špatně, leda tak nějaké to nové psí pivo!

Přeji všem mnoho úspěchů, hlavně v kynologii, ale i v normálním životě!
Mějte se PSOVSKY!

A tady ještě nějaké PF-ka, od mých přátel:

↓ Archie a Chelsey ↓


↓ Beník, Aimee a Johnny ↓


↓ Andy ↓


↓ OSA Hloubětín ↓