Březen 2009

Jarní hloubětínské dvojzkoušky

29. března 2009 v 18:08 Rok 2009
28.3.2009, vypráví: Arčík, video, fotoalbum: Jarní dvojzkoušky 2009

Původně Hloubětínský drak, tento rok však nazvané závody ,,Jarní hloubětínské dvojzkoušky".
Jelikož to byly dvojzkoušky, započítávaly se oba běhy jako zkoušky a tudíž se zapisovaly do průkazu, plus bylo ještě jedno vyhodnocení a to součet obou běhů v dané kategorii.
Hned ráno běhala kategorie A3, po jejím vyhlášení A2 a po nich A1. Jelikož už Batty i Bert startovali v A2kách, jeli jsme tam už na devátou, abychom je mohli podpořit. Původně měli startovat i Mates s Bárou a Blanka s Terrčou, ale jelikož Terry bude mamina a má v břiše ,,džekraslátka", ze závodů se musela odhlásit a Mates dostal průjem a zánět žaludku.. Ale Bára s nami přeci jen jela a dělala nám skvělou morální podporu, jak to umí jen ona, a hlavně celý den zabavovala Dixinu s házením balóóóóónu, respektive Dixina zabavovala Báru. :D

Z našich řad závodil Batty, Bert, Dixi, já a Salík. A jak jsme dopadli? Mooooc úspěšně. :) 

Mám 4.narozeniny!

28. března 2009 v 8:12 | Arčík
Ahojky!

Čas letí a letí a letí a dnes je zase 28.března, což znamená, že mám opět narozeniny, tentokrát už čtvrté! Je to hrozné, ty tři, to bylo ještě dobrý, ale čtyři?? Mám dojem, že se ze mě stává děděk...

Mno, každopádně jako každý rok, i tentokrát si na mě vzpomněla paní Hamtilová, kolegyně paničky z práce, a dostal jsem krásné přáníčko i s báspsičkou. :)
↑ Nevím, jestli to přečtete, tak pro jistotu přepis:

Všechna moje přáníčka,
vždy mi splní panička.
Jedna, druhá, třetí,
a čas krásně letí.
Páníčkova rukavice,
veselá je převelice.
Ať už v Praze nebo v Bílsku,
jsou mi všichni na blízku.
Moc je za to miluji,
a v lásce si libuji.
Bude to tak zas a zas,
je to jasné, HAF a HAF!

A za chvíli jedeme opět na závody-na Jarní hloubětínské dvojzkoušky, tak mi držte palce, ať mám ty narozeniny úspěšné. :)


Jarní design

22. března 2009 v 19:57 | Arčík
Achojky! :)

Tak po dlouhé době se opět ozývám, tentokrát s novinkami z webové oblasti-jak jste si mohli všimnout, mám tady už jarní design.
Je opět o něco jinačí, než ten minulý rok, jelikož se učíme s paničkou stále nové a nové věci co se týče počítačové grafiky, tak jsme tady nechtěli mít ten starý, jednoduchý design. Pamatuji si, jak jsem byl nadšení, když jsem ho udělal a teď už na něm vidím takových chyb...no hrůza. :)

Proto jsem se rozhodl, stejně jako se zimním designem, ho trochu upravit. Uvidíme, co vymyslím s tím letním, mno, možná nové záhlaví?? Uvidme, zatím je tu jen jaro, i kdyžž venku to tak bohužel nevypadá...

Loučíme se se zimním designem a doufejme, že s ním i se zimou jako takovou.
Každopádně tady je screen nového designu:
Jelikož mám širokoúhlý monitor, zobrazuje se mi to krapet pošouple, ale vám by se to mělo zobrazovat normálně i s tím A-čkem vpravo i s celou sedmikráskou vlevo. :)
Snad se vám líbí. :)
Jinak se u nás nic nového neděje, snad jen, že Terrinka bude maminou, ale to někteří víte z návštěvní knihy na forťáckých stránkách. Mno a panička je nemocná, jinak nic, ale v sobotu napíšu určitě, páč jedeme do Hloubětína po delší době zase na závody. Mooc těším.
Tak se mějte psovsky, a pa!

Villa Gineta

8. března 2009 v 13:29 Rok 2009
7.3.2009, vypráví: Arčík

Těchto závodů jsem se nezúčastnil jako závodník, nýbrž jen jako divák a morální a psychická podpora mého kamaráda Salíka a kámošky Dixi. Z Dixi už se stává ostřílená závodnice, takže ta byla relativně v pohodě, ale Salík to měl jako úplně první závody.

Musím říct, že z té naší agi partičky mám k Salíkovi po té sportovní stránce nějak nejblíž. On jediný pochopil, co myslím tím, že běhám tzv. ,,s rozvahou". Dokonce s myslím, že má tu rozvahu kolikrát větší, než já a to už je co říct. :D Ale na včerejších závodech běhal opravdu mooooc hezky a nebýt látkového tunelu, který vlastníme poněkud jiný, s lehčí plachtou, tak by měl zadarmo zkoušku za výborně. Pan rozhodčí Salíkovi pomohl s látkovým tunelem, a v druhém běhu už ho zaběhl sám, ale tam měl zase problém se slalomem. Jak já říkám, každý by se měl na první závodech disknout. To jen Pták Batty Jarabák není normální. :D

Reklama

3. března 2009 v 16:19 | Arčík
Ahojky!

Tak jsem vám sem přidal pár věcí, které jsem slíbil. :)
Panička má momentálně prázdniny, sice jarní a na jaro to tedy nevypadá, ale venku už je tepleji, alespoň u nás. :) Ale prší a je bláto.

Každopádně krom několika mála věcí do školy trávíme s paničkou tvorbou webových stránek, nejen forťáckých, ale teď hlavně stránky chovatelské stanice Z Chotyně, což je stanice Dixi, Bubu, Axy atd. prostě v podstatě ,,naše" rodinná. :D

Jelikož je toho opravdu hodně, co musíme zpracovat (fotky jsou nejhorší, a to nemluvím o čtyřech vrzích, které už odchovali), tak na spoustě odkazů najdete jen oznámení ,,ve výstavbě". Do konce prázdnin bychom to chtěli stihnout. Alespoň to nejdůležitější. :)

Největší aktualita, že Dixi bude brzy hárat a bude mít miminka. :) A Terrča možná taky, takže bude nás zase o několik prcků víc. :)

Mno a tenhle článek píšu víceméně proto, abych stránkám Z Chotyně udělal reklamu. Už jsem jí dělal na forťáckém webu, ale tam není taková návštěvnost jako tady. O:-) Za čež jsem opravdu moooc rád. :) Vážím si každého psího štěku.

Teď už ale klikněte na banner, a přeměrujte se na CHS Z Chotyně.
Děkuji pěkně, s láskou Arčík


Sníh

2. března 2009 v 21:15 | Arčík |  Co mám rád
Jéé, sníh mám rád, hodně rád. :)
I když jsem z Prahy, kde ho ani v tom nejmrazivějším měsíci moc není, o to víc si ho užívám třeba na chalupě. Ovšem tento rok byl výjimkou, to byl sníh i tady u nás.

Ve sněhu se úplně nejraději válím. Sice na chodnících to nejde, tam je to špinavé a ne že by to mně specielně nějak vadilo, ale panička chce, abych natom sněhu nejlépe nebyl vidět..

Ale když tedy jdeme do parku, kde je čerstvě napadaný sníh, peeejci, to je slast. Pro mě tedy určitě. Nevím třeba, co taková Terrinka, vím totiž, že ona nemá ráda nevlídné (tj. pro ni studené) počasí. Ošklíbá se na cvičáku když sněží, nebo prší. To já lítám jako splašený v jendom i v druhém. :)

Tento rok je zima na sníh opravdu bohatá, a proto se dlouho sníh drží i na našem cvičáku. Jistě si pamatujete článeček ,,Agility na sněhu", po nichž panička usoudila, že by se měly konat i nějaké závody na sněhu. Ty bych ve své kategorii jistě vyhrál, neboť jsem přesný a na sněhu i strašně rychlý. To je ze mě hned jen bílá (na sněhu trošku aprikot :D ) čára.

Když neni sníh, vynahrazuju si tuhle svoji závislost pískem, ale o tom zas někdy jindy. :) Mějte se psovsky.
Váš Arčík