Duben 2009

Royal Cup

27. dubna 2009 v 10:46 | Arčík |  Agility
Royal Cup, Nymburk, 25.4.2009, aneb další katastrofa, ať žije čuchání..


Royal Cup

27. dubna 2009 v 8:51 Rok 2009
25.4.2009, vypráví: Arčík, video

Tak vám musím zase napsat o víkendových závodech, tentokrát v Nymburku. Vydal jsem se tam já, Bert a Mates. Mates měl Royal Cup jako úplně první závody.
Už se to začíná rozjíždět, páč příští víkend máme další závody a bude jich teď fakt hodně. :)

V Nymburku to mají moc hezké, ty venkovské cvičáky mají prostě výhodu v té přírodě, to jim jen tiše závidím. :) Kantýnu a zázemí ve starém..co to mohlo být, vypadalo to jako nějaký starý vagón. :D Ale byl ozdobený super obrázkama psíků a na zadní stěně ZKO Nymburk, fakt parádní nápad. :)

Terrinka má raslátka! :)

22. dubna 2009 v 20:55 | Arčík
Ahoj!
Mám úžasnou novinu!!!

Dnes jsem byl s paničkou doma, protože na její škole se dělaly přijímačky. A hnd ráno psala velká panička z práce, že Terrinka už rodí!
Tak jsme byli celý den na drátě a mysleli jsme na Terrinku i na Blanku a vše šlo jako po másle.
Nakonec dětí tedy není devět, jak jsme si dělali všichni srandu, protože Terrča měla opravdu veliké panděro, ale čtyři.

Má čtyři krásné velké kluky, ale bohužel, to páte se narodilo mrtvé. :( Blanka je z toho špatná ještě teď, ale udělala jsi pro něj co jsi mohla a Terrinka taky, to se hold někdy stává. :(

Podle Blančiných mailů je Terrinka opravdu pečlivá maminka a zítra se na ně pojedeme podívat, holky potřebují psychickou podporu. :) Já ted nepojedu, paničky se pojedou podívat samy, já asi zůstnu čekat v autě, páč by mě k nim Terrinka asi nepustila. Dobře si svoje děti hlídá. :) Ale dost mého povídání, přejdeme k faktům:

1) bílo-hnědé, 210 g, 140 mm
2) bílo-hnědé, 236 g, 160 mm
3) bílo- černé, 210 g, 150 mm
4) spíš černo- bílé, 265 g, 160 mm

A nějaké fotky:
Nejsou krááásní? :)

Jarní údržba překážek

19. dubna 2009 v 10:24 | Arčík |  Rok 2009
18.4.2009, vypráví: Arčík, fotoalbum: Jaro 2009

Společně s Bárou, Martinou, Evou a Blankou natřely holky za jedno odpoledne všechny skočky, zónovky, kruh,... prostě vše kromě slalomu, ten se totiž musí opravit celý, takže až potom se znovu přetře.

Říkaly, že překážky hodně prokoukly-ta barva je prostě znát. :) A v zimě bylo ošklivo, sem tam sníh, sem tam déšť, mráz, potom bláto,...hrůza. Teď už snad bude počasí jen dobré. I když tento víkend taky nestál za moc, snad se to zase teď vylepší.

O Mělnickou pomlázku

14. dubna 2009 v 21:49 Agility
O mělnickou pomlázku, 13.4.2009


O Mělnickou pomlázku

13. dubna 2009 v 16:35 Rok 2009
13.4.2009, vypráví: Arčík, video

Někteří z vás dnes možná připravovali svoje domovy na příchod koledníků, barvili vajíčka a co já vím, co všechno na Velikonoce neděláte, ovšem my jsme se v půl sedmé ráno sebrali a jeli do Mělníka na další agi závody. :)
Jelikož spousta našich členů, respektive členek jsou buď březí, nebo hárající atd., tak jsme se semka vydali jen já a Batty (plus psychická podpora Duxin).

V Mělníku jsme se zprvu skoro ztratili, ale potom jsme to úspěšně našli, v areálu střední technické školy to bylo moc hezké. Na první pohled paničky zhodnotily mělnické překážky, respektive bočnice skokovek, které byly opravdu moooc krásné-z tmavého robusního dřeva a nalakované-prostě krása. :) Uvidíte sami na videích.

Jinak se běžela jedna zkouška a zkouškový jumping. Oba běhy jsem zaběhl, zkoušku lépe, páč to bylo ještě po ránu a nebylo takové horko. Dostal jsem ohodnocení VD a za jumping, který jsem zaběhl čistě mám BO, páč panička tvrdí, že jsem ho prošel, neproběhl.. Já nevím, mě se to zamlouvalo takhle.. Ale vážně bylo horko, fuj..

Veselé Velikonoce!

13. dubna 2009 v 6:00
Přeju vám všem, a nezapomeňte, že na fenky české pravidlo vyšupání neplatí, ne abyste jim ublížili, pejsci!!! :-P


Po deseti dnech :)

11. dubna 2009 v 22:50 | Arčík
Ahojky :)

Po deseti dnech nečinnosti se vám hlásím jen s takovou malou připomínkou sebe sama. Prostě jakože abyste věděli, že žiju. :D

Nic moc se u nás totiž neděje, ale já mám i přesto nutkání vám sem něco napsat. Sluníčko teď každý ten svítí a svítí a díky němu si to na tréninzích, které teď už máme zase každé úterý a čtvrtek, opravdu užíváme. Je světlo a teplo-co víc si na agility přát? :)

Ve středu jsme zase byli pro změnu s Dixinkou a Evou na prochajdě ve Stromovce kam teď chodíme společně často, když je to hezké počasí. :) Potom jsem byl ještě s paničkama nakoupit, respektive jsem čekal s paničkou na tu druhou paničku v autě, ale byl jsem tak vyřízený a unavený, že mi to vůbec nevadilo.

Potom následovaly dva dny volna s paničkou, protože jsou Velikonoce a tak má panička zase na pár sní volno od školy. V pátek jsem se jel podívat do Bílska, trochu tam zase prohnat kočky a slepice a dnes jsem se celý znaven od povinností vrátil. Zítra navštívíme Inku v Hostouni a večer nastávající maminu Terrču na chaloupce kde budeme číhat, jestli paničkám neupadne kousek toho buřtíku. :)
A v ponděli tradáá do Mělníka společně s mým milovaným Ptáčkem Battym, jestli vezmou s sebou i Ptáčka Duxinka, to nevím, ale závody snad dopadnou dobře, no, nebudeme předbíhat, uvidíme, držte nám palce. :)
Co se kybernetického světa týče, na blog.cz jsem zaznamenal několik novinek, které mi tedy jenom rozházeli design.. :D Ale už jsem to spravil a pomocí těchto nových funkcí budete moci například používat smajlíky v komentářích, zatím jsem nepřišel na to, jak se tam objeví, ale asi napíšete normálně v textu třeba :) a po odeslání se to automaticky přemení. Takové vymoženosti mi přijdou ale zbytečné, proto jsem se jimi dále nezabýval a radši jsem přeměnil a poupravil galerii na stránkách Z Chotyně (viz oblíbené v menu). Teď musím ještě doplnit závody Bertramtovi na forťáckých stránkách z minulého týdne a pak už půjdu spinkat. Teď mi to připomíná, musím také napsat článek o Bertíkovi a přidat ho mezi mé hlavní přátele. :) No, tak aspoň mám nové téma. :) V pondělí napíšu jak dopadly závody, mějte se psovsky.
Váš Arčík

Jarní dvojzkoušky

1. dubna 2009 v 21:49 Agility
Jarní hloubětínské dvojzkoušky, 28.3.2009