Srpen 2009

Výlet do ZOO

31. srpna 2009 v 13:17 Rok 2009
29.8.2009, vypráví: Arčík, fotoalbum: Výlet do ZOO 2009
Tak jako už dva roky předtím i dnes zakončujeme prázdniny tímto článkem-článkem o výletě do ZOO.
Jelikož dnešním dnem prázdniny bohužel končí, poslední víkend v srpnu, jako každý rok, jsme se vydali s naší AGI Group do zoo.

Od minulého roku jsme se jakožto Forťáci o několik členů rozrostli, a všem jsme jasně a včas sdělili, že termín návštěvy ZOO se nemění už třetí rok, přesto jsme se tam sešli zase jakožto pevné jádro-Já, Batty a Duxin, Terrinka a nově Bree a Ery. Daiky je tady teď čtrnáct dní na prázdninách ,,u babičky" Evy, takže i Daiky tam s námi byla. :)

Meggy

31. srpna 2009 v 12:09 | Arčík
Westička Meggy. Bydlí v Hradci Králové, a běhá agility jako já. Několikrát sjme se potkali na závodech, naposled to bylo v Jíčíně. Běhá skvěle-strašně rychle a je úspěšná, šmrncovní holka. :)
Už se těším, až se potkáme na dalších závodech. :)

WWW


Prázdniny v Hostouni

27. srpna 2009 v 15:15 Rok 2009
20.-27.8.2009, vypráví: Arčík

V Hostouni jsme společně s Brínou strávili celkem čtrnáct dní, přerušených jedním týdnem v Bílsku s Ptáky. Jinak jsme v Hostouni byli první týden sami jen s paničkou a Inkou a druhý týden tam byla i Maruška-paničky sestřenice. Mám Marušku rád, vždycky jí olížu obličej, když se vítáme, jí se  to totiž nelíbí a mě to baví. :) Ale potom už jí to nedělám. Ale to nešlo vysvětlit Bríně-ta vždycky ráno skočila Marušce do postele a vzbudila jí olízáním a vytrháním pár vlasů.. :D

Potom taky našla novou zálibu ve vodě. Vodu miluje-to jsme zjistili už na táboře, kdy střemhlav skočila za Matesem do Labe. Ale tentokrát trávila většinu času u rybníčka, kde jsou dvě ryby. Chvíli je pozorovala a potom se rozhodla o vyndání toho přebytečného leknínového listu a už plavala.. :-P Ale to nebylo nic proti tomu, když Inka vzala hadici a začala zalévat kytky na zahradě. Brína okamžitě chtěla chytit a zabít ten proud vody vycházející z hadice. Koukal jsem na to nevěřícně-přece si nemůže myslet, že je ta voda živá?-Omyl, štěně může..

Dovolená s Ptáky

25. srpna 2009 v 5:03 Rok 2009
9.-16.8.2009, vypráví: Arčík

V tomto týdnu jsme společně s Brínou strávili dovolenou s Ptákama Jarabákama, neboli s Battym a Duxinem. V neděli devátého přijeli oba s paničkou Nikčou k nám na chalupu do Bílska.

Tento rok díkypsu nevydali žádný nový díl Harryho Pottera, a tak jsme tuto dovolenou strávili i s Nikčou a ne jen s Ptáky. (Zasvěcení, nebo dlouhodobí čtenáři vědí, o čem mluvím.. :D:D )

Minulý rok jsme byli v Bílsku v podobné sestavě, akorát to bylo první týden v červenci, ještě před táborem v Litoměřicích a byli jsme tam jenom já a Batty. Duxisín byl ještě malé prtě u maminky a Bree nebyla na světě, ale pilně se pracovalo v rodině na tom, aby se k nám mohla dostat a pak už jí nebránilo nic v tom se pro nás narodit. Dodneška nechápu, jak rychle ten rok uplynul a už je tu s námi, Ničitelka s.r.o. :D

Narozeniny deníku !!!

24. srpna 2009 v 15:39 | Arčík
No, pane Pse!!!

Představte si, že jsem dočista ale úúúúúplně zapomněl na takovou důležitou věc!!! A to jsou narozeniny mého deníku!!!

!!!16.8.2009 ve 22:24 oslavil tento blog tři roky od svého založení!!!

Omlouvám se, že to píšu až takto pozdě, každý rok jsem to měl nastavené na přesné datum, hodinu i minutu a tenhle rok jsem to úplně vypustil! Nebyl jsem dlouho na počítači a prostě jsem zapomněl. Ale vzpomněl jsem si, jen o několik dní později, tak je to dobré!

Je neuvěřitelné, jak dlouho tyto stránky již existují a každý měsíc na nich najdete více jak jeden aktuální článek, takže jsou téměř neustále aktualizovány už tři roky v kuse a doufám, že to ještě dlouho vydrží! Děkuji všem, kteří nás podporují, je vás hodně a bez vás by to tu nešlo. :) Moc díky a dodatečně všechno nejlepší můj milý deníčku. :)))


LVT Litoměřice-fotky

22. srpna 2009 v 20:14 | Arčík
Ahojky!!! Tak jsem se konečně prokousal tou šílenou vrstvou fotek, co máme z tábora. Vybral jsem pár nejlepších, které vám sem dám a odkaz na zbytek fotek najdete na konci článku. :)

LVT Litoměřice

7. srpna 2009 v 8:11 Rok 2009
19.7.-2.8.2009, vypráví: Arčík, fotoalbum: LVT Litoměřice 2009

Tento rok vyšel druhý turnus až na 19.7. a končil 2.8. Vždycky je tam první turnus Kačka a druhý Eva a tudíž jsou agility celý měsíc, ale tentokrát byly jen na druhém turnusu, když jsme tam byli my.
Byl to náš třetí ročník tohoto letního výcvikového tábora a musím říct, že jsem nezažil, aby tam bylo takových lidí. Tento rok byl nejnabitější. Mimojiné také proto, že jsme tam přemluvili jet téměř celou naší agilití partu a tak tam agiliťáci dohání počet sportovních kynologů. To měl Ivan radost. :D

Prázdniny v Bílsku

3. srpna 2009 v 10:17 Rok 2009
13.-18.7.2009, vypráví: Arčík

V Bílsku jsem byl na začátku prázdnin, zhruba nějakých čtrnáct dní jenom s nejstarší paničkou. 13.7. za mnou přijely obě paničky a ta mladší tam se mnou měla být týden.

13.7. bylo pondělí. Navečer jsem zpozornil, protože jsem uslyšel motor našeho auta. Přijely nejen obě paničky, ale i moje trenérka Eva a moje malá holka Bree! :) Malá teda moc nebyla, to jsem čekal, že bude menší, byla skoro stejně veliká, jako já.
Původně pro ní měly paničky do Frýdku jet až 20.7., ale o týden to přesunuly a tak byla Bree malým překvápkem i pro ostatní na táboře, kteří mysleli, že pro ní pojedem až z tábora. :)