AGI Forte Praha

29. listopadu 2009 v 12:43
AGI Forte Praha
Oblastní skupina agility, neboli OSA s názvem AGI Forte Praha momentálně cvičí dvakrát týdně na cvičáku v ZKO Stromovka. K tomuto stavu však vedla dlouhá cesta a já stála na jejím počátku.

S kynologií v hodně laické míře jsem začínala v roce 2005 v psí škole Ambra. Vydržela jsem tam docela dlouho, skoro dva roky. Tam jsem poznala i svojí první a dosavadní trenérku Evu Šoršovou. :)

Společně jsme se v roce 2008 trhli z osobních důvodů. Pronajali jsme si slepý kus školní zahrady v Arabské na Červeném Vrchu a tam jsme opět setrvali dva roky. Mezitím jsme stihli založit oblastní skupinu agility s názvem Forte, celkem tedy AGI Forte Praha.

V roce 2009 už nám ale plácek na školní zahradě začal být opět malý, měli jsme štěstí a dostali jsme se do ZKO Stromovka, která byla otevřena po povodních v roce 2002. Přijali nás pod svá křídla a nyní cvičíme tam.

Začínali jsme ve čtyřech lidech, cca. A nyní máme přes 15 členů, spoustu závodních úspěchů (nejen z oblasti agility ale i sportovní kynologie), ale hlavně jsme skvělá parta přátel. Jsme už téměř rodina. O spoustě členů AGI Forte najdete v sekci přátelé. Vše o OSA celkově, včetně historie a nabídky kurzů najdete na tomto odkazu:


 

1 člověk ohodnotil tento článek.