Prosinec 2009

PF 2010

30. prosince 2009 v 8:21 Rok 2009

Štastný nový rok a hodně nejen psích úspěchů do roku 2010 přeje Jana, westík Arčík a bordelka Bree! :)

PF 2010 (72)

Štědrý večer

24. prosince 2009 v 10:17 Rok 2009
24.12.2009, vypráví: Arčík

Tak Štědrý den jsme měli tento rok zajímavý.
O dost zajímavější než v letech předchozích ovšem ne v dobrém slova smyslu. A nebyli jsme sami.
Ráno jsem se probudil, v televizi hrály pohádky, po bytě se linul nějaký divný pach, paničky tomu říkají františkové, nevím, ale smrdí to. Každopádně vánoční atmosféru to navozuje dobrou. :D
Sníh, z kterého jsem měl ve dnech těsně před štědrým dnem takovou radost, se samozřejmě do tohoto dne stačil roztát, ale nevadí, bylo umrznuto, takže žádné bláto, to by šlo.
Odpoledne jsme tedy vyšli na prochajdu do Stromovky. Eva se smečkou jela za Kačkou a zbytkem rodiny do Chotyně, takže jsme vyrazili s paničkama sami.
Běháme si, čmucháme si, pak si panička všimla, že Brína něco ohledává u stromu, všimla si igelitového pytlíku s rohlíkem, zařvala fuj, a běžela k ní. Brína, jak má ve zvyku, se lekla, že jí bude igelitový pytlík, neuvěřitelná mňamka, odebrán a začla utíkat a po cestě rohlík i s igelitem polkla.

Zdobení stromku

24. prosince 2009 v 10:12 Rok 2009
23.12.2009, vypráví: Arčík, fotoalbum: Zima 2009

Stromek zdobíme každý rok den před Vánoci, tedy 23.prosince. Mě osobně to tedy vůbec, ale vůbec nebaví. Vždycky se zamotám do těch ozdobiček a řetězů, takže nic moc práce pro moje tlapičky.
Tento rok mám ovšem výhodu, a to Bree. Ta to vzala tenhle rok za mě a doufám, že to bude i v letech následujících. :D Více najdete ve fotoalbum, viz odkaz nahoře.
No, každopádně nakonec to obě dvě zvládly, panička nazdobila, Brínka pomohla, nic nerozkousala a tak máme zase na další Vánoce krásný stromeček. :) Ale byla to fuška.

Vánoční design

22. prosince 2009 v 9:24 | Arčík
Včera aničce zapípala na telefonu smska. Otevřela jí, přečetla a na obličeji se jí objěvil zákeřný úsměv. Už tenkrát jsem si říkal, že to není dobré, ale neřešil jsem to, nebo spíš na to zapomněl a dál nic.
Uběhly dva dny a po těchto dvou dnech druhá panička přinesla nějakou červenou věc. Jejich rozhovor byl takový: ,,Jéé, tys potkala Báru?" ,,Jo."
A byl večer a zase nic.
Každopádně dneska to přišlo, panička štělovala Brínu a pak jsem slyšel cvakání foťáku. Když to probíhalo už dlouho, zvědavost mi nedala a vyšel jsem z boudičky se podívat. To jsem však neměl dělat. V tu ránu mě panička popadla taky, dala mi na hlavu Clausovskou čepici a spouštěčka jela.. Jo, mám focení rád, ale chtěl jsem pořád chytit tu bambuli na konci, co se mi stále míhala před očima. Nakonec se mi to podařilo. Ha-ha! :)

Takže z toho vyplývá, že vzkazuji Matesovi, aby své paničce ,,poděkoval" za to, že nám nadělila tento úchvatný dar, protože minimálně se v tom objevíme ještě na PFku! :/
Každopádně si myslím, že z toho vznikl docela hezky oživený vánoční design. Ten zimní se tu objěví zase až po novém roce. :)

Matesláš

20. prosince 2009 v 11:06 Rok 2009
5.12.2009, vypráví: Arčík, fotoalbum: AGI Forte - Vycházka do Šárky, Členská schůze
Druhá oficiální členská schůze AGI Forte. Proběhla už 5.12.2009 a program byl bohatý, podobný tomu z minulého roku.

Odjezd

11. prosince 2009 v 17:28
Stejně jako minulý rok, i tento se paničky rozhodly jet na hory.
Jedou tam, co minulý rok, do nějaké Itálie do Val Gardeny, prý.. Já budu doma s paničkou a pánem ale jelikož bychom s Bree byli na paničku asi nároční, rozhodly se paničky, že Bree pojede na prázdniny k Evě.

Tento rok jsou hory ve Val Gardeně o něco zpeztřenější. Stejně jako minule pojede i Nikča s Lenkou (Battikovci) a tentokrát i Kačka s Davidem, páníčci Daiky.
V létě na Liťáku, na parném sluníčku se totiž domluvli, že pojedou taky a tak tam budou permanentně opět probíhat kynologické debaty nejen ve vířivce, na lanovce, na vleku, na sjezdovce, na pokoji na hotelu,.... :)