Leden 2010

Kalamita

19. ledna 2010 v 20:22 Rok 2010
19.1.2010, vypráví: Arčík, video, fotoalbum: Zima 09/10

Kalamita. Konrétně mluvím o sněhové kalamitě. Opravdu se tento rok sněhová nadílka povedla.
Já sníh opravdu miluju a moc jsem se těšil, že ho ukážu i Brínce, ale také jsem se obával, že z toho zase nic nebude jako každý rok. Že se dočkám zase jen bahna, špinavých nožiček a koupání v nenáviděné vaně po každé procházce.

Ovšem byl jsem tento rok více než nadšen, protože sněhu bylo tolik, co ještě nikdy v mém životě. A Bree ho zažila poprvé a hned v takovém množství. Ať žije globální oteplování! :D

Ono tedy třeba ve Stromovce, bylo sněhu až až.. Jsem skoro nemohl běhat, ony ty ledové koule, které se vám v půlce procházky namotají na chlupy nejsou taky nic moc.. Dokonce i nohatá Bree je tam kolikrát měla, ale alespoň to dopomohlo k tomu, že jsem jí naučil sníh milovat. Teď mě napadá, co ona nemiluje... :D

Zimní design

17. ledna 2010 v 13:08
Ani jsem nestihl napsat článek s informací o zimním designu. Od minulého roku se opět trochu pozměnil a to konkrétně v záhlaví, teď je tam se mnou i Bree. :)

Jinak pololetí, to je strašná věc ale naštěstí ho má panička již za sebou a už se nám zas může naplno věnovat. Proto omluvte nečinnost v minulých týdnech, ještě teď doháníme webový skluz.

Jinak co chystáme v dalších měsících? Přihlásil jsem se na závody do Plzně, tam jsme ještě nebyli. Bude tam i Dýno, Breenin strýc a bráška Bruno. :) S Daiky už asi tyto závody určitě nestihneme, protože každou chvíli by měla začít hárat a být nakryta. Doufám, že se vše povede, a na jaře budeme v Chotyni mít hnědobílé kuličky.

No, a Brína je ještě malý škvrně, takže ta se teprve učí agilitit. Hrozně jí to baví, nikdy nechce pryč z parkuru a je na překážky šíleně natěšená. To panička snad ani nedoufala, že t bude až takový agiliťák, když si jí vezla domů. Ale je to dobrý, má to v krvi. :) Teď ještě aby pochopila základní princip tohodle sportu a to to, že nemá skákat po paničce ale přes překážky a bude t parádní. :D

No, ale to všechno ukáže až čas. :) Ještě ziní screen:

O sněhovou vločku

10. ledna 2010 v 16:46 Rok 2010
2.1.2010, vypráví: Arčík, video: Arčík, Daiky

Narovinu můžu říct, že tyhle závody se vážně nepovedly...a nejen mně ale všem členům AGI Forte, kteří tam byli.
Není to tedy zrovna pozitivní start do nového roku, ale zase si snad můžu stěknout na pozvednutí nálady, že to špatné v závodění jsme si již vybrali a teď už nám to jen půjde. :)

Toto jaro budeme s paničkou závodit zase jen sami, jelikož Daiky bude hned jak začne hárat nakryta Galem a když to dobře dopadne, bude mít štěňátka a tak je celé jaro v závodění s ní zabité. Ale doufejme, že to dobře dopadne a v létě na táboře už bude moci zase trénovat. Tam ale bude trénovat pomalu intenzivněji i Bree, která je nadržená na překážky již ve svých sedmi měsících, uf.. :)

Ale zpět k závodům. Hned po ránu se panička-řidička zděsila, protože napadl sníh a ona se ve sněhu a ještě po tmě jezdit bojí. Nakonec jsme to ale zvládli a do Loun úspěšně dojeli. Bree s námi tentokrát nebyla, protože by se celý den v hale nudila a tak jela s druhou paničkou na chalupu.

O sněhovou vločku

10. ledna 2010 v 16:44 Agility
O sněhovou vločku, Louny, 2.1.2010

Omlouvám se za příšernou kvalitu, ale tahle videa se prostě a jednoduše nepovedla...

Arčík:

Daiky:

Happy New Year !

1. ledna 2010 v 0:00 | Arčík
Je tu nový rok a s ním nová rubrika právě pro tento rok, tedy ,,Deník r. 2010"!
Desítka na konci, to už je tedy něco, začínáme nové desetiletí a já vám všem přeju, aby se vám nejen v tomto roce ale v celém tomto desetiletí dařilo ve všem, co začnete a obecně ať se vám daří v životech. :)
♥ Váš Arčík a Vaše Bree ♥

A tady jsou některá PF-ka od mých přátel:

Míša a Alfík ↓
Nicol a Ptáčci ↓
Táňa, Nepík a Biggi ↓
Verča a Artuš ↓
Beník a jeho tlupa ↓