O sněhovou vločku

10. ledna 2010 v 16:46 |  Rok 2010
2.1.2010, vypráví: Arčík, video: Arčík, Daiky

Narovinu můžu říct, že tyhle závody se vážně nepovedly...a nejen mně ale všem členům AGI Forte, kteří tam byli.
Není to tedy zrovna pozitivní start do nového roku, ale zase si snad můžu stěknout na pozvednutí nálady, že to špatné v závodění jsme si již vybrali a teď už nám to jen půjde. :)

Toto jaro budeme s paničkou závodit zase jen sami, jelikož Daiky bude hned jak začne hárat nakryta Galem a když to dobře dopadne, bude mít štěňátka a tak je celé jaro v závodění s ní zabité. Ale doufejme, že to dobře dopadne a v létě na táboře už bude moci zase trénovat. Tam ale bude trénovat pomalu intenzivněji i Bree, která je nadržená na překážky již ve svých sedmi měsících, uf.. :)

Ale zpět k závodům. Hned po ránu se panička-řidička zděsila, protože napadl sníh a ona se ve sněhu a ještě po tmě jezdit bojí. Nakonec jsme to ale zvládli a do Loun úspěšně dojeli. Bree s námi tentokrát nebyla, protože by se celý den v hale nudila a tak jela s druhou paničkou na chalupu.

Rozhodčími byli tradičně pánové Rybář a Grygar, kteří se na parkuru střídali. Mě pískal zkoušku pan Grygar. Sice se nám moc nelíbilo toto jeho posuzování, asi se špatně vyspal, protože pískal chyby jak se mu zachtělo, mě například zónu, na kterou jsem zcela určitě šlápl, ale tak nevadí, utáhl jsem to na D, běh to byl vcelku pěkný a hezky jsem si zaběhal. Další jump, taky od p.Grygara, ten už byl horší, disknul jsem se, už ani nevím kde a nakonec open od p.Rybáře, byl zapeklitý, ale já už hlavně nemoh, spadl jsem z áčka, tak se panička diskla schválně a vytlačila mě, protože to stejně nemělo cenu, parkur jsme si zkrátili a já byl rád, že to mám za sebou, bylo to opravdu náročné. :)

Daiky. Tak ta na svých prvních závodech v hale dostala svůj první DIS za svojí závodní kariéru. No, musím sám paničku pochválit, i Daiky, protože tak často spolu netrénují a první DISk až na asi pátých závodech, to je hezké, ne? :) :-P Zato se ale diskla hned ve všech třech bězích, ale přesto byli všichni spokojení, protože to byli hezké běhy a disky úplně náhodné..

A přesto jeden úspěch najdu: Ayta s Martinou byli na třetím místě v openu! Moc hezky zaběhly a to se tak bály, protože v hale běhaly poprvé. Moc gratuluju! :)

No, a abych zakončil ten neúspěšný den, ani videa se mi vůbec nepovedla.. Začalo to kleknutím baterky uprostřed nahrávání mého jumpu (takže v mém videu bohužel chybí), pokračovalo to neuvěřitelně strašnou kvalitou, dále nespoluprácí konvertoru, nespoluprácí notebooku a stolního počítače a nakonec YouTube, kam se to najednou začalo nahrávat jedno video přes hodinu (!!!) a ještě se mi jednou nahrál jen zvuk a ne obraz...no hrůůůůza proto ještě videa nemám, snažím se je dostat na ten zpropadenej net co nejdřív. :) Fotky v hale nevedeme, takže vám sem hodím jednu takovou všední, mějte se krásně, a držte se, ať nezapadnete do závěje. :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.