Březen 2010

Jarní hloubětínské dvojzkoušky

31. března 2010 v 15:49 Rok 2010
27.3.2010, vypráví: Arčík, video

Závody v Kyjích tentokrát vyšly na den před mými narozeninami. :)
Výhodou těchto závodů pro nás je, že nemusíme vstávat brzy, neboť jsme za chviličku tam. Takže jsme šli v normální čas, tj. cca v sedum hodin ráno na procházku a potom se v klidu sbalili a vyrazili. Nejsme ještě nikdo v A3 kategorii, jenom Niky s Battikem a tak nám tam od rána drželi fleka.

My dorazili na devátou, kdy měli mít prezentaci A2. Usadili jsme se a čekali, až slečna, která měla mít prezenci na starost odběhne svůj závod.

Když jsme se dočkali, už jsme jen vyčkávali na stavbu našeho parkuru. Rozhodčí byla Alice Glöcknerová. Tu mám moc rád, vždycky jsem jí předváděl, hlavně v Lounech, jaký umím dostat westíkovský záchvat běhu na parkuru a jí se to vždycky moc líbilo. :D Teď už jsem ten A2-kař, tak tedy nebudu blbnout, štěkal jsem si. Její parkury jsou hezky běhavé, tunýlkové, sem tam nějaká malá pastička, to mám rád.

Jarní dvojzkoušky

31. března 2010 v 15:48 Agility
Jarní hloubětínské dvojzkoušky, 27.3.2010


Mám 5.narozeniny!

28. března 2010 v 20:57 | Arčík
Dnes, 28.3., na den učitelů ( :-P ) je to přesně pět let co jsem se narodil. :) Je neuvěřitelné, jak ten čas letí, vždyť Bree za chvíli oslaví svoje první narozky! :)

Dnes jsme byli na cvičáku, tak jsem si řekl, že své přátele pohostím na počest těch mých polokulatin a nakoupili jsme s paničkama nějaké chlebíčky. Taky jsem jeden ochutnal a byly fakt skvělé. :)

Panička: Vše nej nej nej k pátým narozeninám, jsi teď v nejlepších letech a taky se to projevuje nejen na parkuru ale i v běžném životě, kdy stačíš i té rychlé bláznivé borderce.
Krásné narozeniny!!! :-*

happy birthday! (55)

Jarní design

22. března 2010 v 22:01 | Arčík
No konečně!!!
Zima se umoudřila a odešla do teplých krajů a my už máme pokoj. :) Bylo na čase, toho sněhu bylo tento rok mnoho a mnoho. Neboli jak říkáme my pejsci: hafo !
S krásným počasím se hned lépe jezdí na trénink, přestěhovali jsme si překážky abychom nevydupávali trávu a paničky si hned koupily v jarních slevách nové boty, hlavně kopačky na běhání po mokrém parkuru, bude teď asi hodně pršet.
Doufám však, že v sobotu nikoliv. Jedeme totiž na závody do Kyjí, na Jarní hloubětínské dvojzkoušky. Těmito závody konečně protrhneme zimní pauzu, bylo už na čase, někteří medvědi brtníci už se probudili sami, nekteří potřebují trochu šťouchnout klackem v podobě závodu. :)
Ale teď už k designu, o kterém má být tento článek. Je jak se jistě všichni divíte, úplně stejný jako minulý rok. :D Ale záhlaví jsem kvůli ségře Bríně změnil, aby se necítila utiskovaná na netu, jinak je to totiž pěkná potvora, víte? Taková pravá ženská na mě. :-P
Náhled zde:
jarní screen (74)
Snad se bude líbit a navodí tu správnou jarní proteplenou a prosvícenou náladu i zde na blogu. :)
Váš Arčík

Bree a první lekce

11. března 2010 v 9:50 Agility
První videa Bree na agi lekci. Aneb jak moc si dokáže psovod zvyklý na malého a pomalého psa zavařit skákání s velkým a rychlým psem.
Naštěstí jsme to skákání opravili a teď už je to v pohodě. Ještě jednou velký dík Katce Lerlový! :)


Zima v Praze

8. března 2010 v 9:20 Ze života
To abyste si nemysleli, že v Praze nemůže být sněhová kalamita. Ale je pravda, že po té letošní zimě si to nemyslí snad opravdu nikdo. :)


Zimní ZOO

7. března 2010 v 10:49 Rok 2010
28.2.2010, vypráví: Arčík, fotoalbum: Zimní ZOO

V sobotu jsme se domluvili s pár členy AGI Forte, že vyrazíme do ZOO i v zimě. Už nebyla taková zima, pár zbytků sněhu se sem tam povalovalo u kraje chodníků, ale jinak nic. Zvířata se pomalu chodila koukat do venkovních výběhů, nikde moc lidí nebylo, prostě paráda.

Odpoledne už se tam nahrnulo několikero malých dětiček, které my tedy rádi moc nemáme, ale to už jsme měli skoro celou ZOO projitou.

Bree byla v ZOO poprvé v srpnu minulého roku, kdy byla ještě malé pískle a moc si to nepamatuje. Proto toto byla její v podstatě první návštěva ZOO. Nemohla se na zvířátka vynadívat.
Ovšem opice, tygři či vlci jí nijak moc nezaujali. Nejvíc se jí líbily lamy, velbloudi a další kozy nejrůznějšího druhu. :D