Duben 2010

Jarní pohár Václava

23. dubna 2010 v 9:58 Rok 2010
17.4.2010, vypráví: Arčík, video, fotoalbum: Jaro 2010

Na tento závod jsem málem nejel, protože asi tři dny před ním si panička všimla, že tak nějak pokulhávám a zjistila mi, že mám hniz mezi prstama na třech packách.
Ihned mě naložily a odvezly na veterinu (zase-vrr). Paní doktorce se moc líbilo, že běhám agi a ošetřila mi packy s tím, že v sobotu zvládnu běhat, že to není moc vážné. A tak jsme vyjeli.

Po pár obtížích s cestou (alespoň jsme se naučili zadat souřadnice do GPS, že? :D ) jsme to konečně našli.
Závody byly konané kynologickým klubem Plžeň-Křimice. Mimojiné domácí klub Dýna a Bruna, strýčka a bráchy Bree. :)
Pískal je pan Zdeněk Spolek. :)

Zúčastnil jsem se jen já a Dixi, z řad našich přátel ještě Romča z Jahody s pudlenkami. Začali jsme jumpingem. Už po tomto běhu panička veděla, že to asi dneska nebude stát za nějaké extra výkony. Pacičky mě přece jen trochu ještě bolely a tak jsem to pojal spíš jako odpočinkový den na sluníčku, sem tam si něco hopsnu. Panička zuřila.

Jarní pohár Václava

23. dubna 2010 v 9:57 Agility
Jarní pohár Václava, Plzeň-Křimice, 17.4.2010


Mělnická pomlázka

18. dubna 2010 v 21:32 Rok 2010
12.4.2010, vypráví: Arčík, video

Již druhý ročník závodů ,,O Mělnickou pomlázku" se nevydařil tak jako ten minulý, ovšem chyba to nebyla pořadatelů, nýbrž Matky přírody. Ta se rozhodla, že ještě nebude teplé jaro.
Zataženo bylo od rána, brzké vstávání dobré náladě nepomohlo ale na to už jsme po několika letech závodění zvyklí.

Kromě mě se závodů zúčastnil ještě Salík, Terry, Mates a Dixi, roztleskávačky Bree, Ery a Elphy.
Tyto závody mám rád taky proto, že se běží jen dva běhy-jumping a zkouška. Pro mě úplně akorát, ten třetí běh nikdy nestojí za nic, protože jsem už hlavně psychicky znaven.

A naše výsledky? Niiiic moc.. :D Rozhodčí byla Veronika Vostrá, parkury byly zajímavé, ale nic extra mě na nich nenapadá k připomenutí, či pozvednutí. Jo, možná snad hezká koncová rovinka v cíli naší zkoušky. Ale to už bylo jedno, protože jsem měl za sebou hezký výstup se slalomem a tak byla zkouška téměř ztracená. Totiž panička mě chtěla pořádně nalákat, před startem mi ukázala maso. Jo, na to já se nechám zlákat. Dala mi tedy kousek masa. Jenže!

O Mělnickou pomlázku

18. dubna 2010 v 21:29 Agility
O měnickou pomlázku, 5.4.2010, aneb AGI Forte zase perlilo