Akta-Haf !

Epizoda třetí

13. září 2008 v 10:53
Mluví k vám Agenthaf 001
Dobrý den,
jsem zde s dalšími zprávami o Psufonech mezi námi-Agenthaf 001!
Naposledy někdy před měsícem jsme vám přinesli zprávy o posledním zahlédnutí Psufonů na jedněch nejmenovaných závodech.
Byli spatřeni...
...jedním z vás...
..ano, mluvím o člověku v červené mikině a modrých kalhotách...
...viz minulá epizoda našeho seriálu...
...tento člověk...
...do dnešního dne již nebyl spatřen...nikým...ničím.......
Avšak naše pátrání nepřestává a náš tým je v práci v hledání Psufonů 24hodin denně. Dnes vám náš tým ve spolupráci s Acheron Movie studiem s.r.o. přináší díl, kde naleznete zprávy o hledání psufonů přes prázdniny. Náš tým neví co jsou prázdniny!
Pokud budete mít kdokoliv jakékoliv zprávy o člověku v červené mikině a modrých kalhotách, dejte nám vědět.
Váš Psufotým je tu s vámi.
Mějte oči na šťopkách, protože Psufoni k nám, na naší planetu NEpatří!

Epizoda druhá

2. srpna 2008 v 23:47
Mluví k vám Agenthaf 001
Dobrý den,
Hlásím se k vám znovu-Agenthaf 001.
Dlouho jsme se vám z naší sekty Akta-Haf ! neozvali. Důvodem byl stálý a intenzivní výzkum dalších materiálů, týkajících se Psufonů.
Dnes vám přinášíme další důkazy o tom, že Psufoni jsou mezi námi i mezi dvojnožci, kteří si je nevědomky o jejich původu hýčkají doma na klíně.
Avšak mám i jednu pozitivní zprávu. Myslíme si, že máme prvního dvojnožce, který se přidá do naší sekty, už jen proto, že jestli je ještě naživu, pokusíme se ho kontaktovat a přimět ho, aby nám sdělil svoje zkušenosti s Psufony.
Jako první dvojnožec si všiml Psufona bez převleku. Nejspíše se hodně zalekl a snažil se před ním utéct, protože Psufon, seznámen se svou situací, že může být odhalena nejen jeho, ale identita všech Psufonů mezi námi, se snažil dotyčného dostihnout.
V následující epizodě si tedy, prosím, povšimněte dvojnožce v červené mikině a modrých kalhotách.
Děkuji za celou naší sektu Acheron05 Movie studiu spol. s.r.o. za naší stálou spolupráci. A držte se našeho hesla: Mějte oči na šťopkách, protože Psufoni k nám, na naší planetu NEpatří!

Epizoda první

26. ledna 2008 v 16:57
Mluví k vám Agenthaf 001
Dobrý den.
Jsem Agenthaf 001. Jsem ze sekty s názvem Akta-Haf ! pátrající po vetřelcích této planety. Nemyslete si. ONI jsou všude mezi námi. Ano, i právě teď, mezi vámi.
Naše výzkumná stanice se nachází na přísně utajeném místě. Nikdy byste ji nenašli. Nikdy.
Jistě byste dokázali vyjmenovat několikero výzkumných stanic, zabývající se různými takzvanými ,,Nadpřirozenými" jevy, které dvounožci nazývají například ,,Neidentifikovatelné létající předměty".
Ale naše stanice se zabývá hlavně Psufony. Psufoni jsou vetřelci z jiného světa, nám doposud neznámého. Avšak převleky mají dokonalé. Naše sekta se rozhodla, dát o sobě konečně více vědět, a k tomu nám pomohlo Acheron05 Movie studio spol. s.r.o., začínající filmová produkce, která se rozhodla nastartovat svoje filmování s naší tématikou Psufonů.
Dávejte dobrý pozor, na to, co teď uvidíte. Mějte oči na šťopkách, protože Psufoni k nám, na naší planetu NEpatří!

Upozornění Movie studia: Je to lepší, když kliknete na obrazovku ještě po spuštění jednou a na stránkách YouTube si zvětšíte na velkou obrazovku (tlačítko uplně vpravo dole v okně videa ;) )
 
 

Reklama