Přátelé

Ayta

18. února 2010 v 11:00
Vypráví: Arčík
Naše dobrá kámoška Ayta je krátkosrstá kolie. Má stejné zbarvení jako Duxin a to blue merle s pálením a ještě má jedno oko modré a druhé hnědé. Ale to vím jen z fotek, do očí jí nevidim. :D
Její panička Martina, neboli Šklíba, si přála psa, ale hlavně nesměl být merlatý a ke všemu každé oko jiné, ješiži… A proto má Aytu. :D Něco o jejím původu: to je taky super povídání. Jmenuje se totiž Ayta Krayta Leneli (čti Aj ta krajta). Takže když už se jí podaří vyhrát nějaký závod, obvykle je její jméno čteno dvakrát i pro ty, kteří to zrovna přeslechli.

Dixi

7. září 2008 v 10:22
Vypráví: Arčík
Talííííř!!!
To je to, oč tu běží. :)
Ne, tak zasvěcení se jistě zasmáli, ale teď vážně. :)
Dixi bydlí hlavně v Chotyni, v Praze tak často není, ale několikrát jí páníček poslal do Prahy na trénink k Evě. Teď už ale má Eva vlastní Malinu a to Ery, dceru Dixi. O té ale někdy jindy.

Daiky

14. srpna 2008 v 17:26
Vypráví: Arčík
Daiky se jmenuje celým jménem Daiquiri Brown Aibara.
Čtyřmi slovy: je to Border Collie. Její paničkou je Kačka, dcera mojí cvičitelky Evy, což pro mě v praxi znamená, že Daiky vídám často.
Daikykíí znám už hodně dlouho. Vlastně jí znám od štěňátka. Vzpomínám si, jak jsem jí viděl prvně v Ambře, kde měla Kačka službu a měla jí tam s sebou. Hnědá koulička to byla. :)
Mám jí rád i přesto, že mi krade mojí paničku na agi. Jak už jsem o tom vyprávěl ve vyprávění o táboře. Dokonce mi jí krade už i na závodech...

Sally&Čiko

12. srpna 2008 v 18:15
Vypráví: Arčík
Těsně před Alfíkem do Ambry chodil i Sally s Čikem. Sally je kolie-vypadá přesně jako Lassie. A Čiko je trošku větší šeltie. :)
Kamila-to je panička Salíka a její táta Láďa je zase páník Čika. Vedle sebe to klukům moc sluší. A já osobně si se Salíkem také rozumím, poněvadž on je jediný z naší party, kdo pochopil, proč běhám, tak jak běhám. S rozvahou.
Taky běhá pomaleji, než ostatní a moc si spolu rozumíme. :D Ale ne, od té doby, co chodí trochu víc cvičit se hodně zlepšil.
Bohužel, má Kamila hodně práce a nebyli s námi tudíž na táboře. Ale zase chodili pravidelně na cvičák, v době našeho táborování-je pravda, že někdo to tam vošéfovat musel. :)

Alfík

12. srpna 2008 v 13:55
Vypráví: Arčík

Alfík, neboli Alfons, jak jsem se nedávno dozvěděl, je teď můj velký kamarád ze cvičáku. Je to hladkosrstý Foxteriér.
Přidal se k nám do Ambry až později-až teď někdy začátkem roku 2008, mám ten dojem. Najednou přišel do kurzu a už to začalo-je to totiž cvok, takovou rychlost a výskoky jste neviděli.. :D Míša, Alfíkova panička, není v blátivém počasí zašpiněná jako všichni ostatní od nohou až k bokům, jak na ní Alfík skáče, nýbrž od pasu nahoru. :) Alfík měl bohužel už odmala nesčetně úrazů. Ten nejzásadnější bylo nedávno vypíchnuté oko klackem. Naštěstí se z toho Alfík dostal rychle a brzy zase běhal jako ďas. Teď už je úplně v pohodě a nic mu nebrání k úspěšnému závodění v agi. 

Terry

12. října 2006 v 8:58
Vypráví: Arčík
Terry je moje kamarádka-a spolu s Battikem tvoříme základy naší party, jelikož jsme začínali všichni tři spolu. Od začátku jsme měli i naší cvičitelku Evu, takže my jsme to jaksi všechno rozjeli. :)
Terrča je naše holka, moje nejlepší kamarádka a moc šikovná agiliťačka. Bydlí v Praze jako já, ale na okraji, u letiště. Ale chalupu má v Tuchměřicích, což je zase blízko Hostouně-nezdá se vám to jako osud?? Mě docela ano. :)

Batty

11. října 2006 v 18:52
Jak si jednou Batty vyzkoušel napsat na naše stránky článek - zde. :)

Vypráví: Arčík
Batty.
Baron Batty Fort Fox. Dalo by se říct, že je to můj nejlepší kamarád. Na fotkách vidíte naše začátky a to v Ambře-v psí škole. Měl jsem tady o něm pár bezvýznamných řádků, ale s postupem času jsem se rozhodl, že to musím změnit. Batty, můj kamarád, si zaslouží plnohodnotný článek. :)
 
 

Reklama